Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a munkahelyeteken az...

Milyen a munkahelyeteken az általános hangulat? Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Meg vagytok elégedve vagy lehetne néhány dolgon változtatni?
2023. aug. 15. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan a hangulat amilyen a hangulatom, legtöbbször egyedül vagyok 🙂
2023. aug. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedül vagyok inkább. Megy a xarkeverés egy kisebb csoportban, a többi értelmes emberekből álló kis csoport.
2023. aug. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Keveset beszélünk egymással. Öten vagyunk, mindenki a saját dolgával foglalkozik. Nekem tökéletes így, nem szeretem a felesleges csevejt, a többiek pedig tiszteletben tartják.
2023. aug. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Vezeto pozicioba vagyok megsincsenek alattam beosztottal, hogy lehet ez?

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Kamionsofor vagyok 🤣

2023. aug. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Most nem felhőtlen, mert többen is tartunk egy esetleges leépítéstől. 🙁
2023. aug. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Közszféra, iroda, tele 40-es 50-es sehova máshova se kellő kpőmerev fap**na tyúkokkal akik magukat "szakembernek " hiszik közben se nem SZAK se nem EMBEREK.... hanem kivénhedt starok akik azért vannak itt mert kb sehova máshova nem kellenének.


a hangulat? EGy hányadék. MInt az egész közszféra.

2023. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

#6

Na, azért sok 20-as, 30-ast sem kell félteni, ha szarkeverésről van szó. Sajnos a rosszindulat kortól és szférától függetlenül mindenhol jelen van.

2023. aug. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
#6: Nos gondolom te vagy ott az egyetlen, aki ért is valamihez, aki nélkül semmi nem működne, igazam van?
2023. aug. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rossz, egy másokat kibeszélős keménymag ural le mindent, köztük az én kisfőnökömmel, akik az alapítástól (3 év) itt vannak. Van még 1-2 csicska aki hozzájuk csapódik. A vezetőség meg a többi rutinos kolléga elvan, tétlenül nézi ezt az egészet. A 'maradék', köztük én, sinylődik, meghúzza magát, elmegy. Fegyelmi alatt vagyok így én se pofazok már senkinek. Alig várom hogy áthivjanak egy új helyre és itt hagyjam ezt a kocerajt. A többiek nem tudom mikor látják ezt be de már nem is érdekel. Életem első munkahelye ahol egy barátom se lett.
2023. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szar
2023. aug. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!