Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mire számoljunk ebben az esetben?

Mire számoljunk ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Ausztriában dolgoztunk párommal egy hónap után indoklás nélkül elküldtek.

Most tudtam meg, hogy állólag párom a kolléganőt megfenyegette. Amit én nem is hiszek el.


Pont ő célozgatott hogy vizespólóznak azt majd párom élvezkedhet de ne vegyem magamra meg csak viccel. Gondolom ebből indult valami.


Még a fizunkat sem kaptam meg ezért írtam a főnöknek mivel 15-ig volt a határidő ( ebben a pillanatban sincs itt) erre volt ez a válasz,.hogy ő kiutalta mellesleg jogi lépéseket tesz irányomban a levél miatt és a párom miatt.


Na most a levelet is továbbítom bárkinek semmi agresszió nincs benne. Meg részéről a fenyegetést sem mivel ha valóban ez törtênt akkor ezzel az indokkal is kellett volna elküldenie nem pedig a levelemre ezt válaszolni. Utalásról sem küldött bizonylatott eddig a percig sem.



#Ausztria #Jogi dolog
2023. aug. 16. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebből jól már nem jöttök ki. De a fizu jár, AK - hoz menjetek.
2023. aug. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Létezik egy hivatal jogi munkaügy ami felszolitja a trogert hogy utaljon mert extra büntetest kap, ott gyorsan elintezik. A másik téma lobré csak fontoskodik a tag, nem rendelhetnek bevpitimkamu jiatt a penzetrk ki kell fizesse . Nem lesz per de meg kell tennetek a hivatal felé a jelzést okiraton szerződéssel .
2023. aug. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A pénz jár és pont. Viszont lehet hogy a többi miatt van félnivalotok?
2023. aug. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nézem folyamatosan a számlát nincs semmi. Már most csak attól félek,.hogy a " fenyegetés" miatt nem fizet ki.


Ha ő feljelent minket ilyenkor mi van? Ő szavuk a miénk ellen dehat ugye kérdés miért nem abban a pillanatban történt meg a kirúgás vagy elbeszélgetés. Utánunk már másnap volt 2 új ember szóval itt is sántít.

2023. aug. 16. 17:51
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát nézd én hiszek páromnak, hogy nem történt ilyesmi. Annyit tudok amit leírtam + mikor kirúgtak előtte egy hete szivattak minket rendesen mindenben kereste a hibát ha nem volt csinált. Itt nekem sántít.
2023. aug. 16. 17:52
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kellett a helyetek valakinek?
2023. aug. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mi is erre gondoltunk, nem tudjuk. Felmondhatott volna rendesen és letöltjük a próbaidőt,de erre így nem tudok mit mondani.


Nem érkezik a fizu szólok neki aztán meg ő akar feljelenteni nekem fura.


Jaa és úgy h az volt megbeszélve h mikor megyünk kpban kifizet , nem tette mert " nem volt nala.pénz" utana utalja 2nap múlva az sem... Írtam neki azt írta vissza 15.-ig van ideje...

2023. aug. 16. 17:59
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán volt szerződésetek? Milyen munka volt ez? Vendéglatas?
2023. aug. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Próbaidőt nem kell letolteni. Bármelyik fél felmondhatja indoklás nélkül, és másnap már nem kell menni.
2023. aug. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Volt szerződés igen. Indoklás nem történt, 2 hétről kérdeztem akkor egyből és azt mondta határozatlan szerződésnél nincs. Hotel munka.


Fizu még mindig sehol... Talán ezt a " fenyegetést" azért mondta, mert én megemlïtettem neki az Ak-t? 🤷🏼‍♀️

2023. aug. 16. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!