Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen órabérben dolgoztok?...

Milyen órabérben dolgoztok? Milyen munkakörben? Melyik országban? Hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés

Természetesen, aki nem szeretne válaszolni, az ne tegye.

Pusztán érdekel.


Én 24 éves vagyok, informatikai területen dolgozom Magyarországon, nettó 2600 Ft/óra a gyakornoki bérem.



2023. aug. 17. 11:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

20-as.

Igen és ebből vedd le az egészségügyi biztosításodat meg mindent amit itt fizetni kell.

2023. aug. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
37%

Szoftverfejlesztőként, 2976 jött ki leosztva.


Igazából tény, hogy minimálbéres nem írt, de egyik válaszoló se keres jól (itthon).


Már eleve még sajátban, egyedül is szerintem egy 7-800 ezer Ft kellene, főleg, mert itthon az egészségügy csak magánban működik (valamennyire). Ezen kívül utaznál és/vagy hobbid is van (azért nem durván költségesre gondolok).


Abba bele se merek gondolni, mennyi kellene, ha 2-3 gyerek van, pláne albérletben.

2023. aug. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nalam van 2 albérletben. Baratnőmmel felesbe fizetjük akinek szintén vagy 1 gyereke. De így is beosztassal élünk. Mondjuk nekem többet is kell dolgozni mert az egyikem étel allergiás.
2023. aug. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
93%

Hát akkor nálatok egy 1,5-2 milliót mondanék, de 1,5-et tuti, nyilván megtakarítással, a gyerekeknek táborok, valami sport, zene, amit szeretne, közös elutazás a nyári szünetben.


Ne érts félre, nem beleszólni akarok!


Hanem elégedetlen vagyok, mert nagyok az árak, kicsik a bérek, nincs állami egészségügy kvázi, szociális háló, gyerekek támogatása nulla.



Arról amúgy nem is beszélve, hogy az állami sulik lassan nem működnek.



Ha megjön az anyai ösztönöm, minimum 1,5-2 milliós bevétellel lennék hajlandó szülni.

Bár ebbe az országba így se, úgyhogy tárgytalan is...

2023. aug. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
54%
20as vagyok. 21es igazad van a biztosítást elfelejtettem, így minusz 100e. Más levonásom nincs.
2023. aug. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
HA ezt a órumot nézzük mindenki IT-s pedig a valóságban 300 ezret se kap meg a többség itthon
2023. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
1800 nettó/ óra. melós bp környéke 50 es ff.
2023. aug. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

26-os Valoszinű az IT-sek érnek rá ide irogatni :)

Nem mindenki Magyarországról ír.

A kérdező meg is kérdezte melyik országban. Azzal meg hogy valakinek nem tetszik a válaszom, azzal nem tudok sok mindent kezdeni...

2023. aug. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!