Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak szerintem lehangoló ez a...

Csak szerintem lehangoló ez a munkahelyi családi nap?

Figyelt kérdés

(mielőtt valaki megkérdezi, azért foglalkozok ezzel éjjel fél 12-kor, mert az emaileimben kerestem egy Foxpost értesítést, és most jött szembe az email :D)


Konkrétan van 5 féle csapatverseny és csak akkor vehetsz részt a rendezvényen, ha valamelyikre regisztrálsz. Ennyi a program. Na most... Egyrészt szüleim világ életükben (más) gyárakban dolgoztak, és mindig úgy voltak megszervezve ezek a családi napok, hogy a szülőknek is legyen azért szórakozás (pl. koncert) meg a gyerekek is tudjanak ugrálóvárazni, vattacukrot enni, stb. Aki nem családdal ment, az is tudott pl. egy-két sört inni a kollégákkal. Ez az első "normális" munkahelyem, és kicsit szíven ütött, hogy itt ennyire övön aluli a színvonal ilyen téren :/ Pedig elég nagy cégről van szó, szóval nem a pénz a gond, csak megint nesze semmi fogd meg jól... Most én vagyok nagyon pesszimista, vagy ebben is az tükröződik, hogy a dolgozóknak ebben az országban már jóformán semmi nem jár, csak ilyen semmit nem érő juttatások? Ez így kb annyir ér mint a gyümölcsnap...



2023. aug. 18. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Elég lehangoló ha nincs sör és vattacukor.
2023. aug. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lehangoló csak tényleg nem tud az ember ott magával mihez kezdeni. Voltam már családi napon egyedül, megnéztem mik vannak, aztán félreálltam és addig bámultam ki a fejemből, amíg meg nem jött az egyik barátnőm a gyerekével és férjével és felajánlotta, hogy csatlakozzak hozzájuk.
2023. aug. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Életemben nem hallottam ilyenről.
2023. aug. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mire jók ezek...

Ha a kollégák haverkodni akarnak munkahelyen kívül is, arra találnak módot maguktól is, aki meg nem akar haverkodni, azon nem fog segíteni a családi nap sem. De van egy gyanúm, hogy talán a vezetőségnek jó ez arra, hogy így csekkolja sunyiban a dolgozók familiáját.

Bár honnan nézem, ennek értelme nincs.

2023. aug. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy a csapatversenyre regisztrálni kell, attól még lehetnek más egyéb programok is a helyszínen. "Övön aluli színvonal" egy olyan esemény, ami még meg sem történt? Ha így állsz hozzá, akkor neked valószínűleg semmi se lenne jó, hiszen már előre eldöntötted.

Én sem vagyok híve semmilyen munkahelyen kívüli programnak munkatársakkal, de attól még nem fikázom a színvonalát egy jövőbeli eseménynek. Aki szeretne menni - menjen, aki nem, az ne menjen. Gondolom nem kötelező.

2023. aug. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehangoló, soha nem mentem ilyenre.
2023. aug. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is utálom, csak azért szoktam elmenni, mert van p..nci mutogatás!
2023. aug. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kiírótól kérdezem, volt, vagy a közeljövőben lesz?

Voltam páron. Saját melohelyes, inkább sportnap volt.

Akkor lenne az " igazibb ", ha az ovistól, a 99 évesekig megtalálnák a lehető legtöbben.

Kicsiknek : arcfestés, mondókák, körjáték...

Iskolás korosztálynak talán a kötelező olvasmányokból "verseny ".

Mondjuk ez nagyon sulis.

Vagy valami olyan kreatív dolgok készítése, ami a környezetvédelemhez köthető.

Pasiknak teke, kugli, dartc, csocso...

2023. szept. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4 " így csekkolja sunyiban a dolgozók familiáját." ebbe is van igazság.

Ha van pia is, akkor rendesen széthúznak a családok. 😥


7 - es. Voltam pár ilyene. Semilyen mutogatás nem volt.

Na jóó Pasiknak lábszépségverseny. 😄

2023. szept. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!