Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Facebookon ti felveszitek a...

Facebookon ti felveszitek a főnököt? Műszakvezető, én operátor vagyok. Az a helyzet hogy tetszik kicsit, nem tudom hogy szingli e. :) Gondoltam felveszem ismerősnek.

Figyelt kérdés
2023. aug. 28. 07:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ne Facebook-on vedd föl, ami „nyilvános", tehát sokan láthatják, hanem csak Messengeren. Így neki sem lesz kellemetlen, hogy mindenki ezen csámcsog, meg nem lesz az az érzése, hogy nyomozol utána. Ki akarod deríteni kik a családtagjai, exe, mostani partnere, milyen fotói vannak, miket kommentel. Semmi közöd hozzá. Még... Ha sikerül összebarátkoznotok, akkor lehet, hogy megosztja ezeket is magárók, vagy akár beinvitál a Facebook-os (baráti) körébe. De ha nem, akkor is jobb írásban isnerkedni munkahelyen kívül. Nem kell ráakaszkodni, hogy nekem a Facebook-od kell, mindent akarok tudni rólad most rögtön. Ha pedig csak szexet szeretnél, azt is jól titokban lehet így tartani, nem keveredsz gyanúba. Nem kell szemmel tartani a másikat, hogy mit csinál online, mit írkál, Kik az új ismerősei, stb. Mert ha te is az ismerőse lennél, úgyis ez lenne a vége, hogy mindig csekkolnád.
nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Facebookon kb. bárki lehet bárkinek az ismerőse, annak nincs súlya.

Én főnökkel nem kezdenék, még baráti alapon sem, ha azonos nemű lenne. Ismerek valakit, aki nagyon megszívta így, és kis összevesés után nagyon megalázó, aljas módon rúgta ki.

nov. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!