Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A két rossz közül (mégis)...

A két rossz közül (mégis) melyikkel szimpatizálsz kevésbé?

Figyelt kérdés

2023. szept. 3. 16:22
A kérdező szavazást indított:
A fogatlan melós (sokszor rendezett, normális, ügyeskezű munkásember is!) lenézi a diplomást, hogy amit csinál, az nem MUNKA!
A diplomás lenéz bárminemű szakmunkást, nem-diplomást, de sokszor a nem diplomás vállalkozókat is!
29 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
A kis elkényeztetett, buta, szülei pénzén külhonban kitanult -akinek készakarva nem jut eszébe sok magyar szó- lányismerősöm is lenézi a nem diplomás, de hatalmas kapcsolatrendszerrel bíró vállalkozó szomszédját, állítólag még az állatait is ritkítani akarta. A pasasnak az állattenyésztés az egyik szakterülete.
2023. szept. 3. 16:26
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy ilyen tipikus fogatlan, öntudatos melós ismerősöm meg lebeszélte az egyik barátját arról, hogy ne menjen recepciósnak, mert akkor őt (az öntudatos urat) megöli a főnöke. Mi van akkor, ha a fiatal kolléga meg merészel betegedni. Akkor is megöli a főnök? Az ilyeneknél ez csak kifogás, ha már főleg ilyen régóta keresett, mint segédmunkás. Amúgy nem egy rossz ember ő.
2023. szept. 3. 16:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, vannak hülyék diplomával és anélkül is bőven.


Én nem nézek le senkit, én dolgoztam kétkezi munkát is bőven és mérnöki diplomám is van.

2023. szept. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amit első válaszomban írtam, az egy szélsőségesebb eset. Mondjuk az a csaj már gyerekként is egy családon belüli szarkeverő volt, macskákat ölt.
2023. szept. 3. 16:38
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Van egy diplomás ismerősöm, aki mindenkit lenéz akinek nincs. Mindenki fölé helyezi magát. Olyanokat mondogat hogy a vidékiek maradjanak otthon és műveljék a földet, vagy hogy ha vezet akkor nem adja meg az elsőbbséget a zebrán átkelőknek, mert tudnak várni. Semmi együttérzés nincs benne mások irányába és ha nem az ő akarata érvényesül akkor dühös lesz, de ki nem mondaná hogy mit akar.

Persze ez nem általános, mert a többi diplomás ismerősöm nem ilyen, de munkásoktól még sosem hallottam hogy lenézték volna a diplomásokat.

2023. szept. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Magyarországon vagyunk ezért mindenkit le kell nézni.

Már azért kötelező utálni a szomszédot ha meglátod a boltban nem a legbubisabb ásványvizet veszi hanem csak a félbubisat.

2023. szept. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
21%
Attól függ, hogy melyiknek jár a szája. Véleménye mindenkinek lehet, attól hogy én nem értek vele egyet, lenézi, oké, az ő dolga. De ha naponta erről papol meg megjegyzéseket tesz egész nap, akkor tökmindegy, hogy melyik esettel állok szemben, legszívesebben seggbe rúgnám mindkettőt.
2023. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!