Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen pincérnek dolgozni?

Milyen pincérnek dolgozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok most fogok belekezdeni lehetségesen egy pincér munkába (ez a szakmám is pincér és pultos), de eléggé be vagyok fosva, hogy nagyon nehéz lesz elkezdenem, mert oké suliba sokkal könnyebb dolgom volt. Tanácsoltok nekem valamit? 1 hónapban általában mennyit lehet keresni? Mennyi szabadidőtök van 1 héten? Minden érdekel írhattok privátban is.

20/L



2023. szept. 3. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Szar.
2023. szept. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát tudom nem egy álom munka, de valami csak kell még ha egy időre is.
2023. szept. 3. 22:59
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Üdv

A fizetés sok mindentől függ. Én kezdőként 1200/óra fizetésben voltam 2017-ben, jattot nem tehettem el.

Amit tudok tanácsolni hogy ha a vendég bunkó veled (ha nem te adsz rá okot) ne vedd magadra és ne vedd túl komolyan az ilyen embereket, van aki direkt ezért jár éttermekbe/vendéglátóegységekbe úgyhogy ez teljesen normális. Ha látják rajtad hogy valóban érdekel a rendelésük, hogy foglalkozol velük, akkor várnak bármennyit. A konyhai személyzet ahol jártam voltak drogosok, alkoholisták és elég proli emberek, persze mindig van kivétel, én sajnos a rosszabbakat fogtam ki. Vigyázz bent a munkahelyen kinek mit mondasz, mert gyorsan elterjednek a hírek. Aztán hátad mögött kibeszélnek a kollégák miközben a szemedbe vigyorognak. Nincs olyan ember, aki ne lenne pótolható. Ha nem érzed jól magad egy helyen, akkor ne félj váltani, tapasztalj.

Heti 6-7 nap munka szezonban, szezonon kívül heti 4-5 nap a munka. Kaját adnak bent úgyhogy azzal tudok spórolni.

2023. szept. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Pincérnek dolgozni? Úgy érted, szakácsként vagy mosogatóként?

Vagy esetleg nem "pincérként"-et akartál írni?

2023. szept. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 talpalos ***** válasza:

Ha alázatos vagy és nem ragad rád a sok szarság meg negatív agymenés a többi vendéglátóstól kellő rutinnal és tanulással jó helyeken is el lehet helyezkedni.


Egy jó helyen (nem hotel és nem fine dining, hanem ala carte étterem)

havi 15 nap munka, napi 14 órában ( 'A' héten 3 nap meló 4 szabadnap, 'B' héten 4 nap meló, 3 szabadnap ) Pesten havi 700-1M meg lehet keresni, de elhagyod a beled :D

nov. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!