Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki nem a fővárosban él /...

Aki nem a fővárosban él / dolgozik, leírná, hogy mi a munkája, bevételi forrása?

Figyelt kérdés

Aki budapesti felőlem az is leírhatja, csak lejjebb írom az infót, hogy miért érdekel.


Most volt osztálytalálkozóm Hódmezővásárhelyen, ahová kb. az osztály fele el se jött végül. Aki nem ismerné a várost Csongrád-Csanád Vármegyében található, Szeged mellett, egyébként területre egy elég nagy város, munkalehetőséget tekintve szinte 1-2 nagyon nagy fluktációval rendelkező ipari munkát leszámítva semmi sincs.


A volt osztálytársam negyede kb. külföldre ment, a többiek a Dunántúlra és szó szerint pár ember maradt itt, ők is családot alapítottak szülve a 2-3. gyereket és háztartásbeliek.


Kíváncsi volnék, hogy ki milyen munkaterületen tudott elhelyezkedni. Mert azt látom, hogy lassan Budapestország lettünk és a fővároson kívül lokalizálva alig van munkahely. Valószínűleg én is eladom az ingatlanom itt vidéken és hitelt felvéve felköltözök a közeljövőben.


Szóval a kérdés:

Mit dolgozol és melyik városban, valamint meg vagy elégedve a munkakínálattal a városodat tekintve?


2023. szept. 5. 18:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
A főldet mívelem és ganajt lapátolok.
2023. szept. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Pest megyei községben élünk, a férjem egy pesti székhelyű multinál dolgozik, én kisvállalkozó vagyok, pici gyerekek mellett. Jelenleg tanulok is, pénzügyi területen.
2023. szept. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm Mártélyon dolgozott pár évig egy vegyipari cégnél, bár nem tudom, az egyáltalán megvan-e még.
2023. szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Megvan, az a Rosmarin lehet. De nincs jó híre.
2023. szept. 5. 18:58
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
#4 az az! Nem emlékeztem a nevére.
2023. szept. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még egyenlőre karbantartóként dolgozom mint szakmunkás, igaz Pest megyében élek de Budapest nincs közel. Azért írtam hogy egyenlőre mert én jövő hónapban megyek ki Hollandiába ugyanis ott szereztem munkát, szóval elvándorlás külföldre az van itt erre felé is.
2023. szept. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szintén Pest megye. Gyálon dolgozom egy multinál.
2023. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Marci vagyok, Hevesen élek.
2023. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Semmi, munkanélküli vagyok, szüleim tartanak el. Aki szerint ez szégyen, az próbáljon meg 2023-ban, Orbanisztánban, pánikbetegséggel és szorongással melót találni, sok sikert hozzá. 27F
2023. szept. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

"Aki nem ismerné a várost Csongrád-Csanád Vármegyében található"

Jó lesz az Csongrád megyének is, normális emberek vagyunk, nem agyhalott fideszesek.

2023. szept. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!