Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az egyik férfi kollegám azt...

Az egyik férfi kollegám azt mondta a mai nap folyamán nekem, hogy "Ne legyél már búval baszott". Nekem ez nagyon rosszul esett. Másnak is rosszul esett volna? 21/N

Figyelt kérdés
Piros napokban vagyok tehát ilyenkor nyűglődöm és tudjátok sokszor semmi nem jó ezért elvoltam magamba.
2023. szept. 8. 17:21
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Kolleganőm egyébként egyből rá szólt, hogy hogy beszél velem?!
2023. szept. 8. 17:23
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Te miért nem állsz ki magadért?
2023. szept. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 L.. István ***** válasza:
68%
Túlreagálod. A kollégád nyilván nem tudhatta, hogy mi bajod.
2023. szept. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Attól függ ki mondja. Vannak olyan IQ huszárok, akiktől fel sem veszem. És vannak, akitől rosszul esne, de ezt meg is beszélnem vele azonnal.
2023. szept. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%
Max egy nyelvnyújtásra vagy középső ujj felmutatra méltattam volna, ha rossz paaazban kap el 😂
2023. szept. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
28%

Ezen mit kell ennyire rápörögni?


Kb én is kiírhattam volna a kérdést, mert férfiak között dolgozom, nekem is pont tegnap jött meg a havim, és megkaptam délután az egyik kollégámtól, hogy "jó szarul festesz, meg vagy rottyanva".


Mondtam, hogy semmi gondom, csak görcsöl a hasam, ezért van ilyen ábrázatom.

Vagy nekem is fel kellett volna háborodnom? Nő vagyok, de esküszöm nem értem a többi nőt. Miért kell mindent túlreagálni? Nem sértésnek szánta a munkatársad. 🤦‍♀️

2023. szept. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%

En is beszoltam volna neki hogy nem konzum vagyok nem azért fizetnek.


Amugy tolem is megkerdezik neha ni bajom van mindig reagálok hogy semmi, ilyen a fejem es kész.

2023. szept. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Ne haragudj már, de te miért nem szóltál vissza neki valamit, ha ennyire rosszul esett? Nem értem, ha valaki beszól neked, miért ide jössz fel panaszkodni? Ki kéne állnod magadért inkább.
2023. szept. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ez erősen helyzetfüggő. Értem én, hogy piros betűs napok, de amikor nekem kell hallgatni akaratlanul is más kolléga nyűglődését amihez semmi közöm nincsen azt én sem bírom.
2023. szept. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
31%
Gyorsan pszichológust!!!
2023. szept. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!