Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek,ciki,vagy gáz ha...

Szerintetek,ciki,vagy gáz ha nem bírom az èjszakai műszakot? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sajnos nemrèg váltottam munkahelyet,merészeltem kipróbálni milyen ez a 4 műszak (3 nap nappal,3 pihenő,és 3 nap èjszaka)

De egyszerűen az éjszakai műszak után,nem bírok aludni,rosszul vagyok egész nap,a 3 napban csak 2-3 órákat alszok,és mikor menni kell munkába akkor tudnék aludni.

Szerintetek ez gáz,vagy mennyire rossz dolog ha csak 1-2 műszakot tudok vállalni?

Megèri újra váltani?

Valahol lètezik mèg 1 vagy 2 műszakos munkarend?


24/F



2023. szept. 11. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bírom. Ez se nem ciki, se nem gáz, nem vagyunk egyformák. Van pár ismerősöm, akiknek a kedvence az éjszakai műszak. Megéri váltani, mert így nagyon rövid időn belül tönkretesz fizikailag és szellemileg is.
2023. szept. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az éjszakai műszak gyilkos tud lenni annak, aki nem szokott hozzá.

Ha ilyen hatással van rád, NE VÁLLALD!

Különben tönkre fog tenni.

Amúgy jobb lenne állandó éjszakai, de olyanról még nem hallottam.

2023. szept. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, sőt. Kb. elvárás, hogy ne bírd, mivel a társadalom nagy része a nappalra van berendezkedve.

Éjszakai bagoly vagyok, bírom az éjszakai műszakot, de kb. 10-ből 9 ember megköpköd ezért, hogy ez milyen rossz már.

2023. szept. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Van, aki nagyon rosszul bírja, ismerek olyat, akinek elszállt a vérnyomása, kórházba került. Valójában nem normális dolog az éjszakázás. Ha ennyire nem megy, inkább keress normális, legfeljebb kétműszakos megoldást, mert bele lehet betegedni.
2023. szept. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Éjszaka még az egyiptomi rabszolgák sem dolgoztak.
2023. szept. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki. Egy kollégám volt a sokszáz közül akire azt lehetett mondani, hogy jól bírta, de még ő is úgy hogy állandó éjszakára kérte magát. Az egy viszonylag rugalmas munkahely volt, de egy nagy multinál felejtsd is hogy te variálhatsz.
2023. szept. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem bírják.
2023. szept. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elöszőr is mindíg érdemes váltani ha van jobb. Másodszor az éjszakás műszakhoz nem fogsz hozászokni pár nap alatt, eltelhet fél év is mire megszokod, mire rá jössz mit csinálj hogy jobban aludj stb...
2023. szept. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanúgy dolgozok ahogy te, az éjszakai műszakot nem szeretem de kibírható. Ha nem bírod akkor válts, de azért kell egy pár hónap mire megszokod, ezt vedd számításba.
2023. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 Sajnos több mint 6 hónapja vagyok ott és egyszerűen kèptelen vagyok átállni,az első napon max 2-3 órákat alszom, és szarul is vagyok aznap,már váltottam hál istennek,de ezt valaki bírja valaki nem,én tuti hogy mégegyszer ezt nem fogom csinálni mert embertelen!
2023. szept. 28. 07:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!