Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek jól tettem?

Szerintetek jól tettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kicsit hosszú lesz.

Irodában dolgozom. A héten át kellett ülnöm máshová, hogy az ottani kolléganőnek segítsek és folytassam a munkám mellette. Közfogis vagyok, így beígérték a rendes alkalmazotti helyet. (Ez a kolléganő találta ki a dolgot, ő tálalta az igazgatónak viszont azt nem tudja, hogy én már beszéltem erről a csoportvezetőmmel, mármint, hogy felvesznek rendesen. Ő is meg van velem elégedve.)

Szóval ő úgy adta elő, hogy ő fényezett a főnöknek, hogy milyen jó vagyok stb...tegyen át. Tehát végülis ő miatta bólintott rá az igazgató az alkalmazotti helyre. (Majd, ha lesz rá mód megjegyzéssel, tehát ez sem biztos.)

Na hétfőn átköltöztem a másik irodába. Nem is volt semmi gond, elbeszélgettünk stb..

Aztán másnap reggel 3 kiskutya volt az irodában. (Állatmentő, eddig meg volt neki engedve, de a felettese elment, aki ebbe beleegyezett.)

Oda sz@rtak meg pisiltek a padlóra, büdösek voltak, a halott bolhákat szedegette ki belőlük úgy, hogy a papírokra rakta utána a fésűt, amivel fésülte.ki a bolhákat...

Meg akart kérni, hogy vigyem ki pisilteti a kutyát, de nem fejezte be a mondatot, mert már addigra elvégezte a kutya a dolgát a padlóra...

Megkértem szépen, hogy nem lehetne-e ezt hanyagolni, hogy a kutyák az irodában vannak, mert ez így nagyon gáz...

Azt válaszolta, hogy nem...

Amúgy sem büdösebb a gyereksz@arnál...

Na én itt akadtam ki (van 2 gyerekem, neki nincs)

Felmentem a volt főnökömmel a csoportvezetőhöz.

Elmondtam neki, hogy ez van én így nem vagyok képes ott dolgozni.

Megértette, teljesen igazat adott.

Az igazgató is hallotta, a folyósón volt...

Lement és megmondta neki, hogy ezt fejezze be..stb.

Most ő van megsértődve a barátnőivel együtt.

Nem köszönnek, flegmáznak velem pedig úgy érzem nem csináltam semmit.

Visszaülhettem a helyemre végül, de be kéne neki segítenem. Mondtam neki, hogy szóljon, ha segítség kell, de válaszra sem méltatott.

Én úgy érzem, hogy rosszat nem tettem mégis én vagyok az...



2023. szept. 15. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
A helyukben en sem allnek veled szoba. Ugye erted, miert? ;-)
2023. szept. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Nem tettél semmi rosszat. Alapnak kéne lenni, hogy nem engedi, hogy a kutyák ott kakáljanak, pisiljenek, még akkor sem, ha állatbarát munkahely. Az, hogy téged kért meg, hogy vidd ki szerintem nem helyénvaló, ő vitte oda őket, tudhatta, hogy mivel jár ha ott vannak. Az, hogy melyik büdösebb lényegtelen, gondolom senki sem a munkatársai előtt cserél pelust a gyereken, nem viszi a gyerekét az irodába piszkítani
2023. szept. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem nincs ezzel gond, ha állatokat ment, jószándék vezérli. Nem lesz semmi bajod ezektől, max kevesebbet lakkozd a körmöd meg ne kosztümbe menj dolgozni.
2023. szept. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!