Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ellenkező nemű kollégák...

Ellenkező nemű kollégák közötti ölelkezés mennyire gyakori egy munkahelyen? Hogyan viszonyultak Ti ehhez? Milyen jelentéstartalommal bír?

Figyelt kérdés

Alkalmanként, munkaügyben néha megfordulok az egyik partnercégünk irodájában.


Az ott dolgozó egyik nő (jóban vagyunk, régebben többször beszélgettünk, utóbbi időben azonban távolabb sodródtunk egymástól), mikor meglát folyton mosolyog, odajön hozzám, puszit ad, illetve megölel üdvözlésképpen.


Számomra ez furcsa egy munkahelyen, mindazonáltal nagyon is jóleső dolog.



2023. szept. 21. 06:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ennek a hölgynek alapból ilyen a személyisége és másokkal is ezt csinálja. Nekem nagyon furcsa lenne ez a fajta kontaktus, nemcsak férfi de a női kollégáktól is.

Persze, az ünnepek, különleges alkalmak más kategória,ott belefér. Szülinapomra kaptam 1-2 kolleginától csokit, nagyon jólesett és ott volt egy puszi (meg karácsonykor, mikor nevet húztunk, akkor a húzottal volt egy puszi). 32n

2023. szept. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, szinte mindig ez a forgatókönyv, nem kell hozzá semmilyen különleges esemény. Van, hogy úgy megyek be hozzájuk, hogy csak köszönök nekik, majd haladok tovább és már rám is förmed, hogy se puszi se semmi? ;)
2023. szept. 21. 08:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kerülöm a testi érintést mindenkivel, mert semmi értelme. Ezt tudják többen is. (F!)
2023. szept. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt egyedül akkor csinálom ha látom hogy a másik igényli avagy hónapok/evek óta nem találkoztunk/beszéltünk.
2023. szept. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van egy kolléganőnk aki mindenkit ölelget, mások nem szokták.

Nem tulajdonítok neki semmi különöset, gondolom ilyen a természete.

2023. szept. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ez a nő már kiszemelt magának! :-)
2023. szept. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy gondolom én is, hogy alapvetően a természete ilyen, ugyanis közvetlen, kedves mindenkivel, ritkán látni, hogy másokat is megölel. Számomra ez azért egy munkahelyen egy picit furcsa, én nem vagyok ehhez hozzászokva... Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy többet láttam bele, mint ami , s kezdeményezésemet a hölgy visszautasította.
2023. szept. 21. 12:01
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én dolgoztam kórházban. Ha valahol, hát ott vannak közvetlen természetű nők. :-) De annál tovább egyikük sem ment, hogy amikor íróasztalnál ültem és hátulról odajött hozzám mondani valamit, megfogta a vállamat.

Szép is lett volna, ha reggelenként az összes kolléganőm végigsmárolt volna. :-))))

2023. szept. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!