Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig érdemes reménykedni...

Meddig érdemes reménykedni abban hogy sikeres volt az állásinterjú? 🐻 Nálatok is így zajlott?

Figyelt kérdés

A héten volt az interjú kedd délután.

Nem tartott sokáig, 15 perc volt, 6-7 perc alatt elmondták a dolgokat, aztán végeztünk is úgymond, mivel én is kérdeztem +mondtak is egyébb dolgokat azzal kapcsolatban így lett összesen 15 perc.

Szerintetek ez normális hogy eddig tartott?

Azt mondták hogy ha lenne magasabb képesítésem azon a területen biztosan fel vennének, igaz hogy nem arra az állásra jelentkezem pont, szóval azt mondták hogy még van 3-4 jelentkező akit meghallgatnak a héten és mindenképpen vissza szólnak.

Októberb 2-án lenne a munkakezdés.

Én voltam az interjún vagy az első vagy a második.

Szerintetek meddig érdemes reménykedni?

Neked hogyan zajlottak az interjúk?



2023. szept. 21. 16:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
Engedd el.
2023. szept. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Kicsit kifejtenéd?
2023. szept. 21. 16:57
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
Megmodták, hogy alacsony a képzettséged. Nem foglalkoznak vele, hogy más területen keresgéljenek neked.
2023. szept. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Egy fokkal alacsonyabb ez igaz.

Először azt az állást hirdették meg amire teljesen megfelelő vagyok, még felül is teljesítettem az elvárásokat azzal szemben.

Hétfő rakták fel a másik hirdetést amihez sajnos alacsonyabb a képzettségem, de arra egyébként sem jelentkeztem volna mivel ugye nincs meg hozzá az a képzettség.

2023. szept. 21. 17:11
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "meghallgatunk még embereket" feeling burkoltan azt jelenti, hogy nem akarnak Téged.

valami f@szság bajuk van veled.... amit nem mernek a szemedbe mondani (gerincesek nagyon!)

Nem vagy nekik szimpatikus.

2023. szept. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Más kapta meg 🦊

Keress tovább minden ilyen esetnél, sok interjút le kell futni néha 🐓

2023. szept. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Bocsi, de hogy jönnek ide a medvék? 🤔
2023. szept. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
5. Lehet benne valami. 😔
2023. szept. 21. 21:12
 9/18 A kérdező kommentje:

6.Nincs kizárva.😔

Mondjuk múlthéten kedden küldtem be az önéletrajzot és azon a héten pénteken hívtak fel hogy kedden mehetek interjúra.

Holnapi napra remélem még maradt azért 50% esély.

2023. szept. 21. 21:16
 10/18 A kérdező kommentje:
7. Csak úgy jött.
2023. szept. 21. 21:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!