Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondás, amiből a legjobban...

Felmondás, amiből a legjobban jöhetek ki?

Figyelt kérdés

Fél szeretnék mondani a munkahelyemen (már van új), de abban kérem a segítségeteket, hogyan prezentáljam, úgy hogy a lehető legjobban jöjjek ki belőle, bár kicsi az esély...

Kis cég, közvetlen kapcsolat jellemzi, nem mondanám barátinak,de súrolja...A felettesem egy nagyra nőtt ovis, aki inkább sztorizgat, elkésig stb,majd utána vmit dolgozik.... Nagyon jó a beszélőkéje,bárki ismeretlennel bármit megetet, szeret kibeszélni...Nem lehet normálisan dolgozni vele.Tehát ha csak odaadom a papírt, abból kérdés lesz,és én nem nagyon akarok ilyesmit, de vitát sem, tekintettel a kapcsolatra. Mit tudok olyan semleges dolgot mondani, amivel lecsökkentem a sérülésem? Nem kell indokolni, ezt tudom, a papíron nem is lesz, de nem fogunk egymással szemben csendben ülni...Tudtok ötleteket adni? Köszi



2023. szept. 24. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kerdes? Találtam másik helyet, ennyi elég, mint indoklás, ha nagyon kell
2023. szept. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

De mégis mit akarsz mondani? Vagy mitől félsz?

"Szeva Józsi, fel szeretnék mondani"

"Miért?"

"Kaptam/Találtam egy jobb lehetőséget, ki akarom próbálni magam más munkakörben"


Ennyi

2023. szept. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az a lényeg hogy neki semmit nem szabad mondani, mert kavar a hátad mögött. Ha megmondanám h találtam másikat akkor persze jönne a kérdés h hol? Erre már nem válaszolnék.... De mint eddig is megfigyeltem, aki tőlünk elment az sz..r volt, és kevés, és mit gondol már: hogy nem tudom még hogy hova ment, én mindenkit ismerek az it- ban, csak egy telefon azt ennyi...Na szvl nem kell megtudja hogy máshová megyek, de mit mondhatnék? Elegem lett aztán megyek haza pihenni? Akkor jön h miből lett elegem, ő mindent megadott..pfff, nehéz eset
2023. szept. 24. 12:42
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit sokat gondolsz a főnöködről. Már bizonyítottál az interjún, kiválasztottak, mit tudna tenni?

Semmit. Túlliheged.

De akkor egyszerűen ne mondd meg és kész.

2023. szept. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Biztosan nem mondom meg, legfeljebb azt mondom hogy nem szeretnék erről beszélni. Akárhogy csavarom, jól nem jövök ki belőle, de legalább azt nem mondhatja hogy én ezt vagy azt mondtam... Igazad lehet, megesik hogy túl gondolom...
2023. szept. 24. 12:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Kaptam egy jobb ajánlatot, a jelenlegitől 2x több fizetésért és hát ebből él az ember, de ha rá tudsz erre kínálni Béla, akkor természetesen maradok, mert szerettem itt dolgozni :D
2023. szept. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem kell ezt túlizgulni, köszönöd szépen a lehetőséget,de ennyi volt. Az, hogy a távozásod után miket mond rólad,az már nem a te problémád. Tőlünk is elment egy kollegina 2x több fizut kínáltak neki állítólag az új helyen és ment a gusztustalankodás bent, hogy mennyire pénzéhes - mondtam is, hogy "persze,mert ti aztán nem a pénzért dolgoztok"... mindenkinek nem lehet a kedvében járni, ilyen a világ, hogy jön egy jobb lehetőség,megléped. :)
2023. szept. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam visszajelzek, hogy mi történt. Felmondtam, annyit mondtam, hogy szakmai fejlődési lehetőséget kaptam, jeleztem, hogy nagyon szívesen segítek ha szeretné a kezdetekben....Aztán másnap már úgy hallom vissza, hogy elküldött egy képzésre és én leléptem....Ehhhh....Tavasszal valóban voltam egy képzésen, amit én fizettem és én akartam elvégezni, ő azt sem tudja, hogy mit végeztem el, mert még azt is rosszul adja elő....Na,de túl vagyok rajta...
2023. szept. 27. 16:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Szép... hát ez az ő szegénységi bizonyítványuk. Fizudat , kilépő papírokat már megkaptad? Sokkal jobb lesz neked nélkülük, sok sikert az új melóban!
2023. szept. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, csak most láttam hogy van komment....kb 3 hét csúszással kaptam meg a papírjaim, a fizumat meg 1 hét csúszással....Azóta tartom 2 kollégával a kapcsolatot, tele vannak panasszal🥴. Köszönöm
jan. 2. 15:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!