Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lidl, mint munkahely. Mik a...

Lidl, mint munkahely. Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2023. szept. 25. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pakolászás,pénztározás, pék sütik sütése plusz kibírni a napi 1 millio idióta vásárlót és még legyél is kedves velük. Illetve fülesen a fejeden ide oda ugráltatnak. Nagyjából ennyi..Nem egy álommeló ahogy egyik fizikai munka sem! Ez van sajna!
2023. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És a túlórák? Ha engem 8 órás időtartamú munkavégzésre vesznek fel, csinálhatnak belőle jóval többet?
2023. szept. 25. 20:23
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ritkán járok oda, mint vásárló, de van egy tapasztalatom.

Folyamatosan cserélődnek a dolgozók. Nem látni hosszú ideig ugyanazokat az arcokat.

Ennek okát nem tudom, nem látok mögé, de az én véleményem az, hogy az olyan munkahelyet ahol sűrűn cserélődnek az emberek, messziről kerülni kell.


A másik véleményem pedig az, hogy nem minden a

"kiemelkedően magas" fizetés, ha azért a pénzért szó szerint rabszolga munkát végeztetnek veled.

2023. szept. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!