Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ugye minden rendben lesz?

Ugye minden rendben lesz?

Figyelt kérdés
Két hét múlva hétfőn és kedden külföldön leszek, beirattam a naptárba a szabadságot. De mi van ha a vezető rossz helyre írta, vagy én mondtam tudtomon kivűl rosszat, most még korai rákérdezni mert szégyellem magamat úgy jó lesz, hogy előtte való nap úgy köszönök el hogy szerdán találkozunk? Az nem hangzik idegesitően mintha folyamatosan kérdezném.
2023. szept. 27. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyerekesen hangzik ez a kérdés.


Kérdezd meg a vezetődtől, hogy minden tiszta-e. Ha ezt sem mered megkérdezni, akkor rossz helyen dolgozol.

2023. szept. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszerűbb megkérdezni, hogy "főnök, ugye tudod, megyek 9-10-én külföldre. Nem vagyok biztos benne, hogy jól mondtam neked múltkor ezt a dátumot, te is ezt írtad be szabadságnak, megnéznéd nekem? Köszi "


Nem hiszem el, hogy felnőtt emberek ilyenből problémát csinálnak, engem meg állandóan csesztettek a szüleim azzal, hogy semmire vagyok képes. Kár, hogy anno nem volt még gyakori, legszívesebben megmutattam volna nekik ezeket a kérdéseket.

2023. szept. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért mert én pszichiátriai beteg vagyok
2023. szept. 27. 14:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
És most ez mire válasz?
2023. szept. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Csináld azt, amit leírtak fentebb válaszban.


Az meg hogy mi bajod, senkit nem érdekel

2023. szept. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a skizofrén, aki a főnökének üzengetett mániákusan a Facebookon, igaz?
2023. szept. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen
2023. szept. 27. 19:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor a főnök nagyon örülni fog két hét múlva, hogy nem fog látni 4 napig, igaz?
2023. szept. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!