Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyomorideggel megyek dolgozni?

Gyomorideggel megyek dolgozni?

Figyelt kérdés
Elmùlt pár napban a munkahelyen sok kritikát kaptam. Emiatt ma eluralkodott rajtam reggel a pánik, illetve gyomoridegem is van! Mit tegyek, hogy megnyugodjak?

2023. okt. 2. 10:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Nézd meg, van-e a kritikának alapja (ha valamit nem jól csinálsz a munkában, akkor javíts rajta, fejleszd a tudásod).

Ha nincs alapja, kvázi "cs3szegetnek", akkor ne foglalkozz vele, egyik füleden be, a másikon ki.

2023. okt. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Jogos és igaz volt ? Vezetőség figyelmeztett vagy a kollégák a hiányosságra vagy unalmukból ugattak ?
2023. okt. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Én is minden nap gyomorideggel megyek, ha ez megnyugtat.
2023. okt. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Szedjél MagneB6-ot, az kicsit megnyugtat.

Ha mulasztottál és a főnök fasírtban van veled, akkor ígérd meg, hogy többé nem fordul elő.

2023. okt. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kollègàktòl jött a cseszegetès. Az egyik kollègám tolja rám a feladatokat, amit eddig ö csinált, most ùgy gondolta, hogy az èn feladatom, de emiatt nem szòlt.
2023. okt. 2. 11:05
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Akkor kérdezd meg, hogy kitől jött az utasítás, hogy az ő feladatát kell csinálnod, illetve ha ezt ő találta ki, akkor kérdezd meg, hogy ő mire fel ad neked új feladatot, ha nincs rá jogosultsága. Kommunikáció, kérdező, kommunikáció!
2023. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Tehát itt inkább az lesz a baj, hogy nemnyitod ki a szád.

Helyette ide írkálsz. Ezzel nem fog megoldódni.

A 6-os válasza a tuti.

Kérdezd meg, hogy mire fel.

2023. okt. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a kollégával közölném, hogy xy dolog nem az én feladatom. Ha a főnök! szól, megcsinálom, egyebekben pedig le lehet rólam szállni.
2023. okt. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Te tudod, hogy avval mész-e. Miért nem lehet normálisan kérdést kiírni?
2023. okt. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

5

Hát munkaköri leírásod van-é?!

2023. okt. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!