Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt a legrosszabb munkahel...

Mi volt a legrosszabb munkahelyetek eddig?

Figyelt kérdés
Legrosszabb munkáltatók toplistája,jöhetnek gyárak,de akármi,bárkinek bármi ilyen sztorija van. Én flextronicsról hallottam rémhíreket,de jöhet bármi.

2023. okt. 3. 19:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%
1-es vagyok, igen Aldi Lidl stb én is úgy hallottam embertelen, pedig annyira nem találok melót hogy rájuk is gondoltam.
2023. okt. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%

Ingyen próbanap:

Konyhai kisegíto pizzázoban.

Ugy kellett almát pucolnom hogy a kés pengét kellett fogni.

Nekem kellett felkaparni a padloról meg lekaparni a csempéről is mindenhinnan a rászáradt pizzateszta darabokat.

Igazábol minden olyat rámsóztak az ingyen próbanapon ami náluk talán több hónapja se volt megcsinálva.


Másnap nem tudtam felkelni az ágyból, mindenem fájt.be se mentem.

2023. okt. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
78%
#12 Jól tetted! Soha ne legyél balf@sz!
2023. okt. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%
Egy kicsi magyar fuvarozócég,az az igazi lehúzós ,hülyének nézős fajta,súlyosbítva egy istenkomplekszusos főnökkel... Mondanom sem kell hogy az első fizu után léptem is
2023. okt. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Multi cég, számviteli osztály.
2023. okt. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15# ott mi volt a baj?
2023. okt. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A jelenlegi, egy németországi egészségügyes cég! Csak kitartok mert piszok jól fizet nem csak a magyar, hanem a német cégek közt is.
2023. okt. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Utolsó,és mi benne a rossz?

Csak érdekelnek az ilyen storyk

2023. okt. 7. 18:33
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy orvosi család volt. Üvöltöttek az emberrel, beszólogattak, volt h egyik munkatársamnak a bokájába rúgtak bele. A másikat egy magazinnal fejbe ütötték. Volt, hogy bemutattak nekem! Eltették a másoktól kapott borravalónkat, karácsonyi ajándékokat (bonbonok, gyertya, kis apróságok), illetve sose kaptunk egy kis karácsonyi pénzt, de még egy olcsó szaloncukrot Se! Vagy egy kedves szót!
jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!