Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit keres manapság egy...

Mennyit keres manapság egy check in-es a ferihegyi repülőtéren?

Figyelt kérdés

Átlagosan egy hónapban. Megéri-e elvégezni hozzá a képzést, meg lehet-e élni belőle?


Köszi :)



2023. okt. 5. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Ilyen hozzáállással nem.
2023. okt. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom ezt most mire érted, nem terveztem odamenni csak érdekel :D
2023. okt. 6. 18:42
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként meg ez a(z egyik) legfontosabb szempont, nyilván ha az embert megfizetik a munkahelyen, a hozzáállása is jobb lesz-
2023. okt. 6. 18:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb 300 az alja a sima check-in agent-nek, és olyan 500 a teteje.
2023. okt. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

25 év alatt jó benne a pénz a sok túlóra miatt, ha éjszakázol, még jobb, 500-akat vihetsz haza. A túlórapénz, éjszakai pótlék, ünnepnap, helyettesítés stb dobja meg, az alapbér gyászos. Cserébe kb nincs életed. 25 felett ugyanez, csak szar pénzzel, mikor az alapbéred bruttó 370, már nem kapsz belőle ugye annyit…Általában bónusz is van, de ezeket simán megvonják, ha valamit hibáztál. Nagyon ingadozó a bér, nekem volt már több, mint 100 ezres különbség is két egymást követő között, mert pl azon is múlik, mennyi a kötelező havi óraszám az adott hónapban.

Azt nem tudom, milyen tanfolyamot akarnál előre elvégezni, de felesleges, mindegyik cég maga képzi ki az agenteket pár nap elmélettel meg 1-2 hét gyakorlattal.

Összességében ezt a munkát a többség nem a pénzért csinálja, hanem vagy a repteret szereti vagy a társaságot, esetleg kamatoztatni akarja pl stewardessként a tapasztalatot.

nov. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, hasznos volt :)
nov. 23. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!