Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodai munkában dolgoznál...

Irodai munkában dolgoznál évekig alacsony beosztásban sima adminisztrátorként közel garantált bérmininumért diplomával?

Figyelt kérdés
Soha nem léptetnek elő, nem haladok a ranglétrán.

2023. okt. 10. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Dolgoztam, mert kellett a munka, kellett a pénz, közben nem ültem a babérjaimon, hanem figyeltem a lehetőségeket, képeztem magam, és továbbléptem idővel. Volt, ahol cégen belül sikerült olyan feladatrészt találni, ami szakmámba vágott, és ezzel tapasztalatot is tudtam szerezni, amit már fel tudtam mutatni továbblépésnél.
2023. okt. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 De ha a cégnek megfel ez a helyzet mért olcsóbb neki így, akkor mit lehet tenni?
2023. okt. 10. 18:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt, amit én csináltam, keress magadnak olyan feladatokat, amikkel gyakorlatot szerzel a szakmádban, és pályázol jobb lehetőségre, amint tudsz, nem kell cégen belül. Kit érdekel, mi éri meg a cégnek, ahol dolgozol? Neked csak az számítson, hogy neked mi éri meg.
2023. okt. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Keresel magadnak másik munkahelyet. Csak addig dolgozz a jelenlegi helyeden míg jobbat nem találsz!
2023. okt. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Már megint a bolond munkaügyes, aki csak panaszkodik.
2023. okt. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
63%

18 éve kettő diplomával vagyok irodai admin amihez 1 érettségi kéne. a bérem az a mindenkori GBM mióta (2007) egyáltalán van ilyen. amíg nem volt ilyen, addig minimálbért kaptam.

semmit se fejlődtem, nincs is miért és minek. ide nem kell fejlődés.

2023. okt. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem értem kérdező, NEKED megfelel ez a helyzet? Ha igen, akkor maradj ott, ne tanulj, ne képezd magad, ne keress új lehetőségeket (úgy mint a 6-os).


Ha nem felel meg, akkor pedig tanulj, képezd magad, vagy tanulj nyelvet stb. Ahogy írták, cégen belül is próbálhatsz váltani vagy új feladatokat magadra húzni stb. Ha a CV-dben van már néhány évnyi tapasztalat, többféle munkafolyamat stb., akkor érdemes nézegetni az álláshirdetéseket, megpróbálni jelentkezni néhányra, felmérni, milyen fizetési igény lenne reális, felvennének-e máshová stb.

2023. okt. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a jelenlegi munknahelyemről sem tudok másba átváltani, így a kérdésed esetén is maradnék.
2023. okt. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Addig kell a főnöknek egyedül dolgozni, amíg nem emeli a béreket.
2023. okt. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!