Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a kapcsolatod a munkatá...

Milyen a kapcsolatod a munkatársaiddal?

Figyelt kérdés
Általában pozitív, vagy negatív a munkatársi viszony a többséggel? Van, akivel a magánéletben is jóban lettetek?

2023. okt. 14. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetoen szr. Nem dolgozom egy ideje normal munkahelyen.
2023. okt. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Most kis cégnél vagyok, a közvetlen csapatommal (6 fő) pozitív, jól tudunk együttdolgozni, és 3-an vannak, akikkel mondjuk haveri a viszony, néha elmegyünk enni, inni, dumálni, egyikőjüket pedig barátnak mondanám most már, ami vicces egyébként, mert korábban két külön területen dolgoztunk, egy szinten, sőt, nekem volt egy beosztottam, neki nem, aztán mindketten területet váltottunk és most a beosztottja vagyok. A többi emberrel inkább semleges, keveset is dolgozom velük együtt, eggyel nem szerettem együtt dolgozni (de vele végül már senki, el is küldték). Régebben multiknál dolgoztam, ott a közvetlen csapatommal/főnökömmel szerencsére mindig jó viszony volt, többször volt, hogy megkönnyezte a beosztottam, hogy elmegyek. Egyikőjükkel baráti viszony is lett, aztán mindketten másik céghez mentünk, de a barátság megmaradt, aztán úgy alakult, hogy megint egy cégnél dolgoztunk, aztán én külföldre mentem, de a barátság még mindig meg van, bár sajnos mostanában lazult kicsit. A multiknál is a legtöbb emberrel pozitív vagy semleges volt a viszony, elég jó véleménnyel voltak rólam általában, de több száz emberből azért akadt, akivel nem szerettem együtt dolgozni. Igazán durva konfliktusom egyetlen emberrel volt, amikor külföldön dolgoztam, a beosztottammal, aki nagyon más gondolkodás móddal, hozzáállással és viselkedéssel kezelte a munkát, mint én, és volt benne egy brutális kisebbségi érzés, amit durván túlkompenzált, úgyhogy ott azért voltak kemény csörték, de emberileg meg nagyon a bizalmába fogadott, fura volt a csaj nagyon... :D
2023. okt. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1 munnkatárs van, akivel a magánélet is téma tud lenni: nála ez ilyen mánia, hogy a sajátjáról beszél mindig.

Többivel 1-1 munkaheelyi téma, nem több. Nincs nagy kedveem-, de értelmes sincs small talk-ozni...

2023. okt. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyira jó sosem volt. Igaz, most már 25 éve szabadúszóként dolgozok itthon. Viszont amíg munkahelye(ke)n dolgoztam (volt pár), volt egy felületes jó viszony azzal, aki nem volt kifejezetten ellenszenves. Viszont mindig azt éreztem, hogy van egy fal köztünk, és ez sosem lesz barátság, még haverság sem. (Nekem amúgy nem hiányzik, mármint emberek között dolgozni).
2023. okt. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az "átlagos" rá a legjobb szó.

Kisebb cégről van szó, 50 fő alatti alkalmazottal, közülük egy valaki van, akivel nem szeretek együtt dolgozni, mert helyenként sunyi, és képes elég szépen kavarni, meg terjeszteni a h*lyeségét. Vele csak annyit beszélek, amennyit nagyon muszáj, és ő is így van velem. Az utóbbit sem bánom.

Tőle eltekintve a többiekkel jól elvagyok/megvagyok. Néha van pár kisebb smalltalk, jó, néha picit több is, de a munkával is haladunk közben. Velük összességében remekül is lehet dolgozni, meg tényleg rendesek. Olyan viszont csak nagyon elvétve akad, akivel magánéleti dolgokról is beszélünk (oda-vissza szinten), szerintem konkrétan 3 ilyen fő volt, de egyikük közben felmondott :/

2023. okt. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

semmilyen. 1 emberrel beszélek a kb 50ből azzal is azért mert 1 iroádban vagyunk így kénytelen kelletlen...


a többi 50nek meg max jó reggelt. 1 szót se.

2023. okt. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően pozitív. Nem vagyok senkivel sem puszipajti a cégnél, de szívesen megyek be dolgozni, és bárkivel osztanak egy feladatra, jó a hangulat, jól el tudunk ökörködni, ha úgy van, de a csend sem kínos.

Van pár ember, akivel szervezünk munkán kívüli programokat, barátnak azért nem nevezném őket, de nem zárom ki, hogy egyszer barátok leszünk.

Általánosságában kijövök mindenkivel, szerencsére ilyen szarkavaró emberek nincsenek. Vannak cserébe kialakult baráti társaságok, de én egyik klikknek sem vagyok aktív tagja. Sokból hívnak evészetre-ivászatra, el is megyek, ha nincs más programom, de nem érzem azt, hogy különösen jóban lennék bárkivel is, olyan szinten, hogy a barátomnak merjem nevezni az embert, kicsit mindig kívülállónak éreztem magam, amit betudtam annak, hogy zárkózottabb vagyok. Eléggé meglepődtem, mikor az egyik negyedéves értékelésen elolvastam az értékelőlapjaimat, és a személyes/szabad szöveg részhez mindenki odaírta, hogy kedvel, szeret velem időt tölteni. Lehet, nekem csak lassabban megy feloldódni és megnyílni, a többieknek meg gyorsabban.

2023. okt. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!