Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fiatal, dekoratív lányként...

Fiatal, dekoratív lányként érdemes elkezdeni masszőrködni?

Figyelt kérdés

Szeretek masszírozni, bírja is a kezem, gondolkodtam, hogy elvégzek egy tanfolyamot és otthon maszekba, vagy szalonba csinálnám. Mondtam is a barátnőimnek, de ők nagyon ellenezték, mert azt mondják, hogy sokan csak azért járnának hozzám, hogy több legyen, mint masszázs, esetleg be is próbálkoznának. Belrgondoltam ezekbe és picit el is vették a kedvem. Igaz amiket mondanak? Nr foglalkozzak a véleményükkel?

A válaszokat előre is köszönöm.

22/L


2023. okt. 15. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem éri meg, nem egy csajt ismerek aki prosti lett, mert nem élt meg belőle, viszont szinte az összes vendég meg akarta dugni.
2023. okt. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
80%
Tudom, furcsa kerdes, de hogy nezel ki? Szep vagy? En se ajanlanam, en is hallottam hasonlokat, mint amit az 1-es irt.
2023. okt. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát sokan dícsérnek, hogy szép vagyok. Alakom meg inkább vékony, de nagyobb melleim vannak, amik elég feltünőek.

Válaszok alapján sem túl biztató ez a munka nekem.

2023. okt. 15. 18:21
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
igen, igaz.
2023. okt. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Hát így meg pláne rád fog mozdulni kb az összes vendég, van aki finoman van aki lényegretörően. Ha nem gond, hogy pénzért kell szexelni (mert úgyis fognak olyan összeget mondani amiért belemennél) akkor hajrá.
2023. okt. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Ez az ország még nincsen olyan mentális érettségi szinten, hogy a hozzádjáró férfiak tiszteletben tartanák, hogy ez egy sima masszázs szalon minden "extra" nélkül. A férfiak 99%-ban több összeget fognak adni, hogy bepróbálkozzanak, esetleg a bunkóbb fajta egyszerűen csak megkérdezi, és még erőszakoskodik is. Saját lakásodon, saját lakcímmel pláne van ennek veszélye még. Férfiként írom ezt, tehát nem sztereotipiziálok senkit, ez sajnos így van. Az az 1% meg aki nem próbálkozna be vagy meleg, vagy pedig a nagyon kevés kivétel egyike, aki erkölcsös. Nem megijeszteni akartak a barátnőid, egyszerűen felkészíteni rá, hogy baj is lehet, nyilván nem rossz indulatból, nem szeretnék ha bajod esne.
2023. okt. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd mikor testes néni leszel akkor masszírozz, azt valószínű nem értik félre, addig valami mást kellene kitalálni.
2023. okt. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
97%
Egész biztos, hogy lennének, akik azért járnának hozzád, mert titokban másban is reménykednek.
2023. okt. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!