Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Céges karácsonyra mit érdemes...

Céges karácsonyra mit érdemes adni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy még abszolút nem aktuális, de a gyomorgörcs már kerülget emiatt, ha rágondolok. Mindenki húz vkit a cégtől, es párezer ft-os értékhatárig vesz/készít. A legtöbbször valami jópofa, tényleg találó ajándékot szoktak adni, amit mindenki szeme láttára kibontunk es egyutt nézünk meg. De en sok mindent nem tudok a munkatársakról...de ha tudnék se jutna eszembe jó ötlet.

Ez akkor még cikibb, ha a főnököt húztad ki, és vmi sablonos édesség/alkohol kombó a meglepetés.

Tudtok valami ötletet adni? Lehet csak én parázok rá ennyire, de ez minden évben nagyon kellemetlen időszak.


2023. okt. 15. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Részvétem, nem is tudom minek erőltetik ezt a hülyeséget :/
2023. okt. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk nincs húzás, viszont én minden karácsonyra egységesen készítek valamit a kollégáknak. Tavaly angyalt horgoltam, idén manókat. Már elkezdtem, mert közben mindig dolgozom valami máson is, így nagyobb az esélye, hogy kész leszek :)

Szerintem várd meg, hogy kit húzol, ha már tudod, hogy férfi vagy nő, fiatal vagy idősebb akkor könnyebb valamerre elindulni.

2023. okt. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Rákeresel google-ben, hogy "ajándékötletek" és ezrével nézelődhetsz. Ha végképp semmit nem tudsz választani, akkor valami egyszerű bögre-tea kombó valami kis aprósággal és kész vagy.


Kérdés mennyire vagy jóban akit húzol, de pl. valakire akivel évente 2x ha beszélsz, felesleges görcsölni. Igazából mindenkire felesleges, személy szerint a főnököt is magas ívből lesz-rnám.


Munkatársak vagytok, nem haverok vagy barátok, nem itt kell kreatívkodni.


Ez a fenti horgolás gyerekeknek nagyszerű ötlet, olyan 10 éves kor felett már inkább gáz. Még ha barátnak van adva megértem, de azon kívül csak megfogják és bebsszák a sarokba vagy egy fiók mélyére jobb esetben.

2023. okt. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Jelzed a szervezőnek, hogy a te neved ne kerüljön a kalapba. Nem húzol és téged se húzhatnak.


Olyan nincs, hogy "ezt nem lehet megcsinálni"

2023. okt. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Cserepes fuszernoveny: oregano,bazsalikom,majoranna,menta.
2023. okt. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazán kikophatna már ez a kihúzós ajándékozás, nálunk is volt, és ki nem állhattam. De voltak olyanok is, akik mindenkinek hoztak valami apróságot, volt pl. valami angyal figura meg egy fenyőnek csúfolt műanyag csetresz, mindkettő ment egy kacatos dobozba, nem is tudom, ott vannak-e még vagy már kidobtam őket. Ha valaki mindenkinek akar kedveskedni valamivel, szerintem sokkal jobb, ha hoz egy tál sütit vagy pár narancsot, mandarint. Sokkal jobb, mint valami haszontalan apróság, ami azonnal megy a süllyesztőbe.

Nem lehetne esetleg megkérdezni az illetőt, hogy minek örülne? Engem pont nem érdekelne, ha tudnám, ki húzott, és inkább kapjak valamit, aminek tényleg örülök, mint valami vacak kacatot.

2023. okt. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából a munkatársaim szorgalmazzák a dolgot, nem a vezetőség. Szerintük tök jó buli, ne legyek ünneprontó. Bár a főnök is örül gondolom mert így nem kell neki karácsonyi vacsorát vagy ajándékot szolgáltatnia ilyenkor.
2023. okt. 15. 22:50
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt ilyen, én megmondtam, hogy nem szeretnék benne részt venni, mert már óvodában is utáltam, de felőlem csinálhatják. A többiek ajándékoztak, én meg végre nyugodt voltam.
2023. okt. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!