Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Letagadjam a diplomám?

Letagadjam a diplomám?

Figyelt kérdés

Kidobtam az életemből 4 évet azzal, hogy egy vidéki, neve nincs egyetemen elvégeztem egy mérnökinformatikus bsc képzést és így lett egy diplomám. A probléma csak annyi vele, hogy rühellem az informatikát és semmihez sem kunyítok, nincs érzékem és eszem sem hozzá. Hogy lett meg a papír? Csalással! 4 év intenzív csalással és puskázással, 0 perc tanulással. Egy informatikai munkahelyre sem vesznek fel mert minden teszten elbukom. Egy alap ciklust nem tudom leprogramozni.

Jelentkezem minden biorobot hulladék munkára amihez nem kell semmi szakma, de túlképzettségre hivatkozva elutasítanak...



2023. okt. 18. 18:15
A kérdező szavazást indított:
Igen
Ne
28 szavazat
1 2 3
 1/24 Noren1989 ***** válasza:
84%

Figyelj, takarítóként nem fogod használni...


A munkáltatók fel tudják fogni, nyugi.

2023. okt. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy úgy néz ki nem tudják felfogni. Az is nagyon gyanús, hogy mérnökinformatikus diplomával miért jelentkezik valaki takarítónak, ha pedig letagadom akkor pedig gyanús hogy hova tűnt 4-5 év az életemből.
2023. okt. 18. 18:27
 3/24 anonim ***** válasza:
61%

Mi lenne, ha mások szapulása helyett magadba néznél, megpróbálnád kihúzni magad abból a pöcegödörből, amibe bemásznál, és elkezdenél tudatosan élni?


Az informatika eléggé tág terület, kizárt, hogy mindentől kiütésed lenne. És ha ott töltöttél 4 évet, valami csak ragadt rád, hogy alapja legyen új ismereteknek.

Akárhogy is, elkezdhetnéd képezni magad olyan területen, ami legalább minimálisan érdekel.


Egyébként a szakdolgozatot hogyan csináltad meg?

2023. okt. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
A diplomát tagadd le, ne az egyetemet. Mondd hogy kibuktál vagy mégse tetszett stb
2023. okt. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Sereg, rendőrség szolgálatok...? MINDIG kellesz, gyere!
2023. okt. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%
Bohóc.
2023. okt. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

3-as: Nehéz nem másokat hibáztatni, nem tudok magamba nézni.. Nem hányok mindentől, de a legtöbb infós meló az programozás vagy linuxon hálózatozás amiktől bizony hányni támad kedvem.

Szakdolgozatot letöltöttem githubról és "eladtam" hogy az enyém.

2023. okt. 18. 18:43
 8/24 A kérdező kommentje:
5: 140 kilóval? Annyira dagadt vagyok felállni nem tudok a székből sokszor.
2023. okt. 18. 18:45
 9/24 anonim ***** válasza:
75%

"a legtöbb infós meló az programozás vagy linuxon hálózatozás amiktől bizony hányni támad kedvem"

. Akkor ne a legtöbből válogass. Vannak más pozíciók is.


"140 kilóval?"

. És honnan volt pénzed 140 kilóra meghízni?

2023. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
8. Te...azt nem vágod, hogy a fegyveres testületeknél SOK civil állás is van? Nem mindenki TEK-es, meg SEALs kommandós, vagy 007.
2023. okt. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!