Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznál közvetlenül egy...

Dolgoznál közvetlenül egy szabadtéri lőtér mellett?

Figyelt kérdés

Egy nagyobb udvarnyi távolságra van az iroda a céltábláktól, ahova jelentkeztem dolgozni.

Lehet, hogy csak én parázom túl, hogy esetleg elkap egy golyó? :D

Lehet, hogy hangos is, nem tudom mekkorát szól egy pisztoly vagy puska (mindkettő van).


2023. okt. 20. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha életedben, akárcsak a YouTube-on megnéznél egy videót egy lőtérről, nem írnál ilyen idióta kérdést.
2023. okt. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

7 évet dolgoztam lőtéren, nem pedig mellette.

Hidd el, annyi követelménynek es szabálynak kell megfelelnie, hogy még szándékosan is nehéz lesz elkapnod egy golyot.

2023. okt. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi kettes!
2023. okt. 20. 11:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szolnokon vagy 1.5-2 eve volt hasonlo. Ott a strandon egy oltozobe csapodott egy eltevedt lovedek. Loveszklub van a kozelben.

De ez nem igazan jellemzo sztem.

2023. okt. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3 évig kétnaponta jártam lőtérre. Az egyik lőtér mellett családi ház is volt.


Pár pár tíz méterrel arrébb nem hangos, pár száz méterrel arrébb pedig csak pukkantásokat hallasz, nem vészes.

Ahogy fent írták, komoly lőtéri szabályok vannak, amik szinte biztosan kizárják a baleseteket. (Domb fölé lövés előfordulhat, vagy talajba lövés, de én ilyet még soha nem tapasztaltam). Nyugi van :)

2023. okt. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Járok lőtérre, mert fegyveres őr vagyok, és kötelező.

Elég szigorúak a dolgok, szóval kb lehetetlen, hogy kimenjen onnan egy lövedék, és eltaláljon.

Én még lőtéren is dolgoznék. Ja, és nem hangos egyáltalán. Oké, a maroklőfegyvernek van hangja, de a vadászlőfegyvereknek nem sok.

2023. okt. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gépkarabélynak van még erősebb hangja, de messzebbről az se sikjal hangosabb mint a marok
2023. okt. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!