Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vajon a kisugarzasom / kinezet...

Vajon a kisugarzasom / kinezetem miatt visekedik igy velem a volt kolleganom?

Figyelt kérdés

Egyutt dolgoztunk egy cegnel fel evig, es mar ott is megfigyeltem, hogy keresi a tarsasagom annak ellenere, hogy eleg nehezen ertjuk egymast, mert O francia, es alig beszel angolul, de ez sajnos az egyetlen kozos nyelvunk. O tipukusan egy kis csini csajszi, en meg egy tok atlagos srac, szoval O korokkel jobb kinezetben nalam. Ennek ellenere viszont, ahogy 1 ev utan veletlenul talakoztunk ma egy hipermarketben, azonnal ramvigyorgott, huzott magahoz, hogy puszival udvozoljuk egymast es beszeltunk vagy 15 percet. Kozben elmondta, hogy latta am a levelemet, amit akkor irtam neki, mikor hirtelen elment a cegtol, es nem tudtunk rendesen elkoszonni, de nem tudott ra valaszolni, mert meglatta a ferje is, es elkezdett feltekenykedni. (A levelben egybkent nem volt semmi olyan.)


Epp velem volt egy masik srac kollega is, akivel mi meg ma is kollegak vagyunk, es O is dolgozott egyutt a lannyal is, de vele peldaul csak kezet fogott a csajszi. 😂


Az elozo munkahelyemen is volt mar 2 ilyen lany is, akikkel nagyon joban voltam, orom volt egyutt dolgozni, mar jobba tettek a napom, ha lattam oket, meg szerintem ok is igy voltak velem. Viszont naluk idaig azt hittem, hogy a szovegem / stilusom miatt birtak ennyire, de siman lehet hogy akkor naluk is volt olyasmi is ebben, amit a francia lanynal gondolok most?



#Kisugarzas
2023. okt. 21. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Ahhoz képest, hogy milyen hosszú történetet írtál, semmi sem derült ki arról, miért bírt téged a lány.
2023. okt. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 StevenUp ***** válasza:
49%
Gondolom a cég, ahol dolgozol több műszakban állít elő ékezetek és szigorúan őrzik a terméket, nehogy valakinek jusson belőle a dolgozók közül
2023. okt. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
44%
Figy' haver, ha tényleg így van akkor bocs, de egy balf.sz vagy hogy nem gurítottad egyik storyt sem célvonalig 😂 Bár tartok tőle simán csak túlgondolod, de legközelebb rakd a helyére a tökeidet a gatyádban és teszteld le csak túlgondolod, vagy tényleg olyan fantörpikus a kisugárzásod mint gondolod saját magadról. Mit totojázol, most komolyan nekünk kell egy anonim fórumon simogatni a kis egódat mert magadtól ennyire töketlen vagy???
2023. okt. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!