Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális, ha a főnököm folyama...

Normális, ha a főnököm folyamatosan a kamerán néz minket és hangfelvétel is van és hallgatja amit beszélünk?

Figyelt kérdés

Már nagyon sok kamera van, bele is szokott szólni, ha olyanja van, mindent lát és mindent hall.

És körülbelül a tulajdonának tekint minket vagy nem is tudom.

Ez szerintünk már betegség. Telefonján is folyamat néz és van neki rendes képernyője is.

Elkéretőzünk szabadnapra, akkor is mindent tud hogy ki hol volt.

Ez hogy lehetséges, mi az oka ennek, ez betegség vagy mi?


Köszönöm, ha olvastad és hozzászólsz.


2023. okt. 21. 23:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%

Kérdezzétek meg, miért.

És ugye nyilván felmondás azonnal.

2023. okt. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudja mert lehet elmondjátok neki. De amúgy nem, nem normális. sőt.. Az oké hogy van bent is kamera de ti nem vagytok tulajdonok. ez csak nem egy benzinkut amugy?
2023. okt. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem benzinkút, ez teljesen magán cég.
2023. okt. 22. 00:04
 4/22 A kérdező kommentje:
Felmondás... Valamiből élni kell...
2023. okt. 22. 00:04
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Milyen cég? Mi a munkád? Nem kell cég név, csak mégis. Mi célt szolgálnak a kamerák?
2023. okt. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezek biztonsági kamerák? Mert azok pl nem használhatók fel a munkahelyi hatékonyság ellenőrzésére. Az aláírt szerződésedben lemondtál valamilyen ezzel kapcsolatos jogodról? Ha el se olvastad, lehet hogy a tulajdona vagy. 😅
2023. okt. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha a főnök tőletek elvárja a munka elvégzését, akkor neki is el kell végeznie a saját munkáját - az pedig tutira nem az, hogy állandóan az alkalmazottak nyakába liheg.


Jogotok van egy épelméjű és dolgos főnökhöz, különben hiába szakadtok meg, úgyis lassan tönkre fog menni a cég!

2023. okt. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én dolgoztam ilyen helyen, a szerződésben benne volt, hogy 0-24 megy a kamera.

Aláírtál ilyet?

2023. okt. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Justinianus ***** válasza:
100%
Mondjátok neki, hogy beállhatna közétek dolgozni, így megspórolhatná egy ember munkabérét és a technikai apparátus költségét. :)
2023. okt. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nincsen a munkaszerződésben semmilyen kamera megemlítve.


Ez nem ipari kamera, dolgoztam benzinkúton ott nem közvetlen a főnököm látott (Mol), utána maszek kúton dolgoztam, ott a közvetlen főnököm látott, de sosem foglalkozott ezzel, soha nem említett semmit.


Eladó munkakörben dolgozom...

2023. okt. 22. 00:36
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!