Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy férfi kolléga azért...

Ha egy férfi kolléga azért flegma sőt hátráltatja a munkámat, mert nem vagyok jó csaj kategória, azzal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
2023. okt. 25. 23:21
 1/5 anonim válasza:
14%
Kezdj el fogyókúrázni, edzeni, adj magadra. Mosakodj meg. Fodrász, kozmetikus.
2023. okt. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Engem emiatt ki akart rúgni. Rábaszott, én rúgattam ki őt.
2023. okt. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
#1 Miért kéne egy embernek megváltozni amiatt, mert egy társadalommal nem kompatibilis ember(szerű lény)nek egy adott illető nem szimpatikus? Nem szexelni járnak be, hanem dolgozni, és ha egy illető ezt nem tudja feldolgozni, aztán pedig következő lépésként elfogadni, akkor egy betegagyú hatalommániás, és most fog rájönni először, hogy nem övé a világ!
2023. okt. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Irány a HR.
2023. okt. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Így én is jártam már. A közvetlen felettesem csak annak segített és volt vele kedves, aki tetszett neki. Vékony, szőke, huszonéves, babaarc előnyben. Aki nem ilyen volt, annak dupla annyit kellett dolgoznia azért, hogy minőségibb munkája legyen, és segítség nélkül maradt.

Nekünk, akik nem vagyunk gén-lottó nyertesek, nehéz dolgunk van a húspiacon, de cserébe sok jó tulajdonságot is cipelünk, amiket később kamatoztathatunk olyan munkahelyen, ahol nem a csini pofi számít a főninek.

2023. okt. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!