Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ahhoz, hogy kidobó legyek,...

Ahhoz, hogy kidobó legyek, kötelező a nagy test, dühös arc és kopaszság?

Figyelt kérdés
Viccen kívül, az összes kidobó ilyen, akit ismerek. Vagy van valami erőmérő teszt? Én sajnos csak közepes termetű vagyok, és hosszú hajú. De erőm azért van, csak nem látszik. Persze, nem határtalan erő, nyilván nem tudnék kidobni egyedül egy 140 kilós, 2 méteres izomkolosszust, de a kidobóság eleve csapatmunka, és adott esetben 3-4 kidobó is összedolgozhat. Amúgy is éjszakai állat vagyok, mellékes melóként vállalnék ilyesmit, vagyonőri papírjaim megvannak, kíváncsi vagyok, mi egyéb kell még ehhez.

2023. okt. 29. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kidobónak nem az a lényege hogy kidobja az embereket, hanem hogy elrettentse őket attól, amiért ki kéne őket dobni. Szóval nem árt ha fenyegetőn nezel ki.
2023. okt. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pontosan ettől tartottam. Nekem alapvetően elég szelid arcom van.
2023. okt. 29. 14:32
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
A 60-as IQ szintet kifelejtetted. Az is fontos szempont.
2023. okt. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy volt maffiózó csóka a 90 es èvekböl.Irt egy könyvet.Az mondta ,ő nem volt egy jó bunyós csak elrettentő kinézete volt a sok koksz miatt.140 kiló .

Az átlagos kinézetű kolléga az kemény küzdősportos volt átlagos kinezettel és állandóan verekednie kellett.

A nagydarab meg azt mondta elég volt csak odamenni és enyje benyjèt mondani

2023. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En bulizok hetvegente budapesten es soxor lattam kozeoes termeto kidobo fiukat. Ugyh hajra!!
2023. okt. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

4es vagyok .

Elfelejtettem mondani.

Svájcba találkoztam 2 kidoboval .

Az egyik magasabb jó kötésű 185 centi mint èn olyan 90 kiló a másik cingàr volt de testőr képzést végeztek Izraelbe.

Úgyhogy előfordul , máshol is láttam màr átlagos kopasz kidobót

2023. okt. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Hosszú hajjal szerintem nem lehetsz, mert abba esetleg belekapaszkodhatnak védekezésképpen. Egyszer egy kidobóként dolgozó illető mondott nekem ilyesmit.
2023. okt. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!