Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi mellékhelységre...

Munkahelyi mellékhelységre nem vonatkoznak a higiéniai szabályok?

Figyelt kérdés
Mindenki beszél róla, pedig egyes helyeken tabu témának számít.Tényleg eget rengető dolog, hogy a munkahelyi wc-ben legyen kézmosó szappan,wc papír, papírtörlő és tisztaság?

2023. okt. 30. 19:40
A kérdező szavazást indított:
Igen, legyen rendesen felszerelve
Nem érdekel a higénia
19 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az is nagy eredmény volna, ha a wc kefe használata nem igényelne képzést.
2023. okt. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk rendben van. Igaz én szerencsés vagyok, mert a mi műhelyünkben csak 5-en vagyunk 3 wc-re és 3 piszoárra és minden nap jön a takarítónő is, szóval viszonylag rendben van. Mondjuk papírtörlő ritkán van. Wc papír a múltkor 2 hónapig nem volt, de engem nem zavart, mert én úgyis nedves törlőt használok azt meg magamnak viszem. Az viszont tény, h a legtöbb munkahelyen hányinger a wc. Az a baj, h egyrészt az emberek is igénytelenek, másrészt a takarítók se csinálják a dolgukat, mondván h keveset keresnek. Ezáltal feljogosítva érzik magukat, h a kevés pénzért lósz*rt se csináljanak.


Én úgy gondolom, h a munkáltatónak kötelessége biztosítani (és ellenőrizni) a feltételeket a mellékhelységben is. Elvégre mégiscsak Európában vagyunk.

2023. okt. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A takarítónőnknek egy nagy állami cégnél az a válasza, hogy vigyünk magunknak szappant szóval 2-es tényleg szerencsés vagy.
2023. nov. 1. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!