Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Másoknak is ilyen "rendesek"...

Másoknak is ilyen "rendesek" a kollégái? 26/L

Figyelt kérdés
Covidos lettem, nagyon lebetegedtem, és csak azért írt rám kollégám, hogy közölje mennyire szívás lesz így nekik a jövő hét, mert helyettem is dolgozniuk kell. Mondom kössz...ráadásul a főnökasszony azért fél attól, hogy elkapja (engedte, hogy betegen járjak dolgozni, mert még negatív volt a teszt), mert menni akarnak nyaralni valamelyik szigetre, és már megvették a repjegyet. Tegnap fel is hívott telefonon, és leette a fejem, hogy mennyire haragszik rám, mert maszk nélkül dolgoztam. Hát könyörgöm, úgy is el tudják kapni, hogy a kezükbe adom a kávét, amit nekik csinalok, hogy a kilincset meg fogják utánam. Ha orrot fújok, akkor meg le is szoktam tolni a maszkot.

nov. 12. 16:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Pontosan ilyenek.

Én is hasonló cipőben járok. Pont tegnap kaptam meg kolleganőtöl, hogy mennyire megszivattam.


A főnök asszonyod meg sz.rd le magasról. Ha ennyire félt már a covid gyanújánál haz kellett volna küldenie. Lőtéri kutyát nem érdekli hova akar menni nyaralni.

nov. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csak attól tartok, hogy kirugnak, mert nem maszkban dolgoztam :/
nov. 12. 16:30
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
tré helyen dolgozol.
nov. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Adj hálát ha kirúgnak! Miért nem mondasz fel? Admin munkát akárhol máshol kapsz.
nov. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Itt a városban nem találni könnyen munkát. Erre is fél évet vártam
nov. 12. 16:37
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mehet a szigetre, maradjon is ott! Utazgatni van pénz, neki jut szabadság utazgatni? Kíváncsi vagyok, a dolgozók hová utaznak, meg hány nap szabijuk van! Inkább kussoljon.
nov. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kollégám is ki van készülve, mert most helyettem is dolgoznia kell. Bezzeg mikor ott vagyok, alig csinál valamit, mindent nekem kell. Még a kávét is én csinalom neki...
nov. 12. 17:25
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

1. Nem csinálsz kávét senkinek. Ennyire ne alázkodj már meg, basszus.

2. A főnökasszony abból a pénzből nyatalgat, amit TE, mint dolgozó kitermeltél.

3. Ha nincs céges telefonod, amit kötelező felvenni, akkor nem veszed fel a sajátodat + messengeren sem állsz le beszélgetni a féreg munkatársaiddal. Ne hagyd, hogy zaklassanak.

nov. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
*mármint nyaralgat
nov. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

"Még a kávét is én csinalom neki..."


Van egy mondás. A

Csak azt lehet hülyének nézni aki alapból az.


Te annak tartod magad.


Ahogy a #8 mondta. Ha nincs céges telefon senkinek nem veszed fel. Se messenger, se sms.

nov. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!