Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már nektek hasonló...

MrPamacs12 kérdése:

Volt már nektek hasonló munkahelyi bonyodalmatok?:

Figyelt kérdés

Nemrég elkezdtem dolgozni egy új munkahelyen, ahol volt egy lány aki tetszett. Elkezdtünk munkahelyen kivül is találkozgatni (mozi, séta stb..). És sok jel arra utalt, hogy kihasznál pl.: Hajnalok hajnalán hivott, hogy menjek el érte mert segitségre szorul. Kiderült, hogy csak A-B-be akart menni.. Ezt tűrtem is és segitettem is neki, viszont volt egy alkalom, amikor nekem volt másik dolgom, de ő ezt nem vette figyelembe és ugyanúgy felhivott, hogy vigyem el A-B-be. (hajnali 2:30, de ugyanúgy segitettem neki(hétvégén)). Ezután hétfői napon megmondtam neki, hogy megharagudtam rá, mivel mondtam neki, hogy csak akkor próbáljon meg hivni, hogyha vészhelyzet van. Ezután ő megsértődött és mondta nekem, hogy többet ne beszéljünk, nagyot csalódott bennem..(Úgyhogy én végig segitettem neki, ő semmit nem adott cserébe, persze el sem vártam..) Többi munkatárstól hallottam, hogy azt mondta nekik, hogy készitsenek ki engem, mert nem vagyok megbizható és ehhez hasonló hazugságokat állitott rólam. (Mióta ott dolgozok, ott segitek ahol tudok bárkinek).


Tudnátok-e valami tanácsot adni, hogy mi tévő legyek. Sajnos új munkahelyre nem szeretnék menni, mert szeretek ott dolgozni, de ezek után nem tudom mi tévő legyek?



nov. 12. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el férfi lenni... Az nyílván baromi jó ha segítesz másoknak, de nem is értem hogy ez a hétvégenkénti beugró taxizás egy ilyen HP-nak hogyan jutott eszedbe ha amúgy nem kaptál érte "viszonzást"
nov. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Leégetni a kamuját , nyíltan és kettesben . Koptatni .
nov. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Jó nagy madár vagy tesó.
nov. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Ne haragudj, de menne a franc taxisat játszani egy ilyen kis p*csának hajnalok hajnalán. Nem véletlenül mondják, hogy házinyúlra nem lövünk!

Légy férfi, udvariasan, de határozottan mond el neki, hogy ez nagyon nincs rendben. Olyan meg nincs, hogy "csináljanak ki" a kollégáid, Jézusom, milyen munkahely ez... biztos, hogy itt akarsz maradni? Ki ez a csaj, mit képzel magáról?

nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Feltételezem, hogy a kollégáid ítélőképességével nincs baj. Ne reagálj a hátad mögött mondott vádakra. Ha szemedbe mondja valaki pár szóval tisztázd a helyzetet. Valószínűleg nem te vagy az első, /sem az utolsó/ akit a kolláganőd ki akart használni, de nem jött össze.
nov. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ha ezt visszamondták neked a kollégáid, akkor valószínűleg ők sem bírják ezt a csajt.


Ellenkező esetben inkább menekülj, amíg nem késő..

nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 talpalos ***** válasza:
43%
Kérj tőle bocsánatot aztán Qrd meg szárazon s3ggbe.. pofozós alázós retek. Nem nő az ilyen
nov. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha van gyomrod játszmázni, tényleg vissza kellene hízelegni magadat, amikor már megkedvelt, dugd meg, aztán alázd le és hagyd ott.
jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!