Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elvileg kolléga szerint ö...

Elvileg kolléga szerint ö félig török és valmi más de elfelejtetem Hogy ez lehetséges? Magyar neve van De furán beszél magyarul néha nem értem.

Figyelt kérdés

Elvileg kolléga szerint ö félig török és valmi más de elfelejtetem

Hogy ez lehetséges?

Magyar neve van

De furán beszél magyarul néha nem értem.


nov. 15. 19:23
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
74%
Az megvan ugye, hogy egy embert általában ketten csinálnak. A többit már összerakod magadtól, okos vagy te, ha nem is látszik.
nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt született és magyar állampolgár, vagy a szülei azok, lehet magyar az anyakönyvezett neve is, ebben semmi különös nincs. Európában rég nincsenek homogén népek, mindenki valamilyen keverék ősnek a további keveredése.
nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Mi ebben a meghökkentő? Te feltehetőleg teljes egészében magyar vagy és magyar neved is van, mégis nagyon furcsán beszéled a nyelvet, és téged is nehezen lehet megérteni.


Szerintem inkább össze kellene fognotok, és egymást támogatni nyelvünk rejtelmeinek elsajátításában.

nov. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
atyaég
nov. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
anyamegmárelaludt
nov. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Az a kérdésem hogy akkor ez igaz?

Elvileg Azért magyar a neve mert a papaja elhagyta a apukajat és a mostoha apja nevet vette fel a apukája

nov. 15. 19:49
 7/34 A kérdező kommentje:

Meg elvileg muszlim a vallása nagyon jó csávó

Szerelmes lettem belé

Elnézést kérek a helyes irásért

Csak telefonom nem a legjobb

nov. 15. 19:50
 8/34 anonim ***** válasza:
79%
A papaja nem házasodik, legfeljebb csak másik, a sajátjával azonos kasztból származó egzotikus gyümölccsel.
nov. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Vagyis a apujanak a anyukája magyar férfival jött össze és felvete a mostoha apukájanak a nevét és igy kapta a magyar nevét
nov. 15. 20:01
 10/34 anonim ***** válasza:
74%
Tolmácsot kérek!
nov. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!