Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 2 napja dolgozom de nagyon...

2 napja dolgozom de nagyon lebetegedtem?

Figyelt kérdés

Ma mentem 2.nap pékségben dolgozom, én készítem a sütéshez a dolgokat stb, de ugye fagyasztoba kell járni, meg a meleg sütő miatt ugye az egész részlegen ott meleg van, és gondolom a kettő váltakozása miatt, lázas vagyok, majdnem megdöglök, de ma igyis vegigdolgoztam még ezt a műszakot.

Szerintetek szóljak vagy ez ultragaz már ennyi nap után?

Már rendesen be vagyok jelentve, de 5 hónap próbaidő van es félek azt hiszik hogy nem akarok dolgozni és ezért elküldenek :(



nov. 15. 23:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
lehet nem neked való ez a hely
nov. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Miért?
nov. 16. 00:13
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rögtön megmondták vagy történt valami ha nem nekem való volt a hely.

Ezek a jelzések azt jelentik (vagy fogják jelenteni), hogy nem ez a te utad, hanem valami más.

nov. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, de február óta már munkát kerestem, és most találtam de most is csak úgy hogy nem mondhattam el hogy egyetemre járok, és ilyen kettős érzés van bennem, mert több szempontból rossz hogy most jött össze, mivel egyetemre készülnom kéne nagyon mivel vizsgaidőszak lesz, plusz ez is, hogy egyszerűen annyira belazasodtam, kiszakad a torkom a helyéről, meg tisztára le vagyok gyengülve hogy nem tudom holnap hogy megyek be
nov. 16. 00:20
 5/27 anonim ***** válasza:

Ezt figyeld! Kellett a munka, nagyon rossz volt, nem akartam, de mentem intézni a papírokat, akkorát estem mint egy ház, kiment a bokám, több hét lábadozás, munka off.


Egyik szemem sír, a másik nevet.

Aztán találtam 1000-szer jobb, testhezálló munkahelyeket.

nov. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

A kompetenciákat nézd, hogy mihez értesz, mit szeretsz csinálni.

Ennél ne add lejjebb és akkor a munkahely is megtart, te döntöd el hogy mész -e vagy maradsz, beteg se nagyon leszel. A betegség a munkahelyi kiégés egyik tünete.

nov. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
jaja, ez egy jel
nov. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
De február óta ez volt az első hely ahová felvettek, ki tudja most mennyi idő lenne?
nov. 16. 00:29
 9/27 A kérdező kommentje:
Otthagyni félnék otthagyni, a kérdésem lényege inkább az, hogy betegség miatt pár napot elmenni már most táppénzre az gaz-e?(nyilván az, de most marha szarul jött ez ki pont, hogy most is kezdtem, aztán meg visszamennek biztos azt hinnék hogy egy g*ci vagyok, főleg hogy akkor mást küldenek be helyettem)
nov. 16. 00:30
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Addig maradj, ameddig bírod, figyelgesd a határaidat, de ha már nem bírod akkor MENJ! Ne betegedj bele egy szar munkahelybe, sokan csinálják, valaki bele is hal (szó szerint)!
nov. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!