Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen fura velem a...

Miért ilyen fura velem a főnököm? Hülyének tart vagy nem kíváncsi a véleményemre?

Figyelt kérdés

A részlegünk vezetője, amikor beszél rám sose néz. Sose beszél hozzám. Amikor mutat valamit a telefonján abból is kihagy engem. Nagyon rosszul tud esni.

A legutóbb egy feladat nagyon kifogott rajtam, sokáig ültem felette, de ő idejött és mondta, hogy segít nekem. A végén együtt oldottuk meg. Sőt olyan is volt, amikor rossz kedvem volt és mondta, hogy mosolyogjak, ne legyek ilyen kedvtelen. (Általában mindig mosolygok.) Van amikor bejön és úgy köszönt, hogy a nevemet is kihangsúlyozza, de néha meg vagy semlegesen vagy sehogy nem köszön. Szerintetek mi baja van velem? Lehet, hogy csak kötekszik?


nov. 16. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meg te keresed a bajt, ami nincs. Az is baj, ha köszön, az is ha nem, ugye? Megsértődsz, mert neked nem mutatja meg a telefonját? Hány éves vagy, 3 ? A munkahely nem azért van, hogy ott bratyizz, beszélgess, telefont nézegessetek. Az dolgozni van. Végezd a munkád, utána menj haza és ennyi. Ezt várják tőled.
nov. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Érdekes. Meglehet, hogy semlegesen áll hozzád. Figelyd, másokkal is tesz e ilyet és velük milyen a kapcsolata
nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semlegesen áll hozzád és kész
ápr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!