Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire fontos hogy lekössön...

Mennyire fontos hogy lekössön a munkád?

Figyelt kérdés

Nekem olyan nem is munkám, feladatom van ami nem köt le és nem igazán érdekel.


A feladatom árú kipakolás ( parfüm smink stb) és ezek eladása és tanácsadás. Viszont ezt sosem tanultam, tesóm magyarázott erről. 36f


nov. 28. 08:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos, mert szellemi munka és ha nem köt le akkor elalszok közben.
nov. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, mert különben nagyon unalmasak lennének a napok..
nov. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%
Nincs munkám
nov. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, hogy lekössön, mert akkor tudom jól csinálni, szellemi munka, és van felelősségem is.
nov. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha van olyan elfoglaltság, hobbi, ami a szabadidődet tartalmassá teszi, akkor nem fontos, hogy a munka értelmes legyen. Legalábbis nálam ez így működött mindig.
nov. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Semennyire, mert engem nincs, ami lekössön hosszú távon. A jelenlegi munkaköröm kb. fél évig kötött le, azóta csak ott vagyok. Magam sem tudom mit akarok...
nov. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Fontos persze, különben vagy unatkozok, vagy szenvedek attól, hogy nem nekem való munkakör.
nov. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, mert sokkal jobban telik a munkaidő is, ha el tudok mélyedni a melóban.
nov. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a társaság, kevésbé fontos, hogy milyen unalmas a feladat. Engem az frusztrált mindig, ha olyan feladatot kaptam, amit se én, se az átlag nem tudott szabályosan elvégezni, de elő kellett adnom, hogy úgy csinálom (felettesek is tudták h ez csak színjáték). A másik gyűlölt dolog pedig, mikor nincs már munka, de nem unatkozhatsz "látványosan", nem csaphatod elő a telefonodat és pörgetheted a facebookot, hanem el kell menni mosdóba, aztán vízért, aztán az automatához, aztán csekkolni nagyon lassan, hogy még mindig nincs munka...
nov. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem az a fontos, hogy mennyire köt le, hanem az, hogy megfelelően eltudjam végezni, és fizessenek ki.
nov. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!