Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik munkát választanátok,...

Melyik munkát választanátok, és miért? Nagyon döntésképtelen vagyok, és érdekelne a véleményetek! Bövebben lent olvasható!

Figyelt kérdés

Alkalmazotti jogviszonyban informatikai termékek értékesítése cégeknek : alapbér + jutalék

Vállalkozói jogviszonyban biztosítási termékek értékesítése leginkább magánszemélyeknek : föként jutalék


dec. 1. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Én egyik munkát se választanám, mert én nem tudnám az emberekre erőszakkal rátukmálni a dolgokat. De ez csak én vagyok.
dec. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Én ilyesmikben nem tudok/szeretnék gondolkozni. Szerintem is csak tukmálás és alkalmatlankodás. Azon túl, hogy egyébként sem szívlelik a tömegek, bennem is ellenérzést kelt.
dec. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Informatikai termék. Az kevésbé gáz, és talán kevesebb a visszamondás is.
dec. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Melyiket érzed jobban a magadénak? Én az 1.-t választanám.
dec. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az értékesítés nekem nem menne.

Ezzel együtt is az 1. lehetőséget javasolnám. Cégek mindig vesznek informatikai termékeket, legföljebb nem tőlük és nem akkor. De ott biztos általában meghallgatják az ajánlatot és megköszönik a tájékoztatást.

A lakossági értékesítés viszont gyakorlatilag magánemberek telefonos zaklatását jelenti, amit érthető módon sokan elég gorombán reagálnak le. Attól én biztos kikészülnék.

dec. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem lennék uzletkoto. Ha nem tudsz eladni kirugnak. Ezek ilyen melok.
dec. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem az én világom az értékesítés, de ha muszáj választani, az elsőt választanám, a második kb. biztos éhenhalás a jelenlegi Mo-i körülmények között (még ha a legnagyobb biztosítótársaságok vagy alkuszok valamelyikéről is van szó).
dec. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyiksem. Nem asztalom a tukmálás.

Inkább lennék nepper, vagy ingatlanos, úgyis építőipari szakmám van, meg autòszerelő végzettség.

dec. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!