Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Máshol is a covid óta megroppa...

Máshol is a covid óta megroppant a munkáltató bizalma?

Figyelt kérdés
Mindig csak a home office, munkahelyváltásról van szó, ennek kapcsán. De sok cégnél úgy látom pl miénknél is, hogy a főnökök bizalmatlanabbak, mióta volt a covid különböző hullámai. Értem ezalatt, hogy ha nagyon, meg többször elkaptad stb, akkor sokat voltál betegszabin, karanténban stb. Én is mondtam, hogy jövök dolgozni, de karanténban voltam. Azóta, mindenkire úgy néznek, hogy csak a munkát akarja megúszni. És csak otthon ülni.

dec. 4. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Ha akarom, az irodában/élőben is megúszom a munkát és sz-rok bele, ahogy azt manapság is minden nap, és örökké tenni fogják emberek milliói élőben (míg az emberiség létezik). Nem a HO találmánya ez.


A "bizalmatlanságért" pedig nem a covid a hibás, hanem a HO a kontrolljukból vesz el és ezt nem szeretik. Élőben egyszerűbb, hogy a főnök, kisfőnökök a hátsódba mászkálnak és csesztetnek a hülyeségeikkel.

dec. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es jól mondja.

Még sok évvel a covid előtt olvastam egy cikket, ahol azt taglalták, hogy Magyarországon a HO terjedésének egyik legfőbb akadálya, hogy a főnökök nem viselik el, ha nem tudják face-to-face kontrollálni (és teszem hozzá: b..ogatni) a beosztottaikat.

dec. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van (sok) ilyen, de nálunk szerencsére nem. Ha mégis úgy lett volna, már rég váltottam volna.
dec. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs ilyen bizalmatlanság. Viszont nem is vagyok többször beteg, mint máskor. Szinte sose vagyok beteg. Ha igen, akkor pár nap alatt elmúlik, addig otthonról dolgozom. Én mondjuk nem is szeretem a home office-t, mert ott nem férek hozzá mindenhez és nincs komplett felszerelt iroda otthon. Szóval eleve nem gondolják, hogy én lógni akarok vagy direkt HO-ban akarok lenni.
dec. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk szerencsére nem ez a helyzet. Nálunk inkább olyan hipochonderek meg aggódó kisgyerekes családapák/anyák vannak, akik azt mondják egy köhintésre is, hogy biztos, ami biztos, maradj otthon.
dec. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!