Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen a kollégáknak mi...

Munkahelyen a kollégáknak mi köze van hozzá, hogy miért vagyok táppénzen? Mi jogon hergelik ellenem a főnököt a távollétem alatt, hogy nem is vagyok beteg.

Figyelt kérdés
dec. 4. 21:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Ha ilyen a munkahelyi környezet, lehet, hogy érdemes elgondolkodni a váltáson. A távolléted oka igazából nem nagyon tartozik senkire, nyilván a közvetlen felettesed, főnököd megkérdezheti, de a kollégáknak nincs köze hozzá szerintem.
dec. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
81%
Nálunk, amint kigyógyul valaki a betegségéből, újból visszaesik, mert betegen is dolgoznak szorgosan az emberek. Ha hiányzás van, akkor az fájdalmas a cég felé, mert a kevés létszámból faragunk le.
dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Szörnyű a munkahelyi légkör amúgy, tipikus unatkozó, keverő gépek. A főnök tudott a betegségről de a kollégáknak szerintem semmi köze nincs, de mindenbe bele szólnak.
dec. 4. 21:28
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
Rendben, értem. Hogyan tervezed a változtatást?
dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
43%
De most nekünk miért is hisztizel? Ezt nekik már nem mered a szemükbe mondani, ugye. Ez is annyira tipikus.
dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

Semmi. De az emberek nagy része imádja más dolgába bele ütni az orrát, rosszat mondani másról, és pletykálni (sokszor a valótlant)

Gondolom a saját keserűségük az ok. Váltani akkor érdemes ha tudod hogy a következő hely jobb ilyen téren. De szerintem minden helyen vannak ilyen típusú emberek. Max az a változó hogy hányan vannak, és mennyire tudják kialakítani ezt a toxikus légkört. A legegészségesebb ha megtanulod figyelmen kívül hagyni ezeket.

dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Mi a hiszti kedves utolsó? Az ,hogy leírom az igazat nem hiszti. Ki írtam a kérdést, mert kíváncsi vagyok más, hogy látja kívülről. Tévedsz! Az a tipikus, hogy egyszerre megy ezen az oldalon a bunkóság. Ha meg nem tetszik vagy zavar a kérdés akkor ne olvasd el, és ne válaszolj, olvas olyan kérdést ami érdekel.
dec. 4. 21:39
 8/20 anonim ***** válasza:
27%
Engem nem zavar, kérdeztem is tőled. Hajlandó vagy válaszolni?
dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire trágya a légkör bent, akkor ez nem a te helyed. Tudom,hogy a munkahelyváltás az nem 2 perc meg nem könnyű dolog, de lehet tényleg érdemes rajta elgondolkodni, mert semmi nem ér annyit, hogy hergeld magad rajta.
dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
De ez hogy jutott a tudomásodra? A főnök közölte veled, hogy a kollégák szerint nem is voltál beteg? Ha így volt, hogy viszonyult a dologhoz? Pártolta őket, vagy megnyugtatott, hogy ne aggódj, nem hisz nekik?
dec. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!