Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Havi nettó 399 000 forint...

Havi nettó 399 000 forint milyen fizetésnek számít ma az országban?

Figyelt kérdés
A fenti alapbér. Túlórák, hétvége nélkül.
dec. 4. 21:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
52%

Vicces, de nekem is rögtön az ugrott be, hogy itt a gyakorin mindenki minimum kétszer ennyit keres, és ennyiért fel se kelne. Úgy látszik, nem csak nekem tűnt fel ez. :D

Amúgy mifelénk ez egy nagyon jó fizetés lenne, középvezetők keresnek ennyit. Egy átlag melós örül, ha 200 felett kap.

dec. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Menj be egy boltba és meglátod.
dec. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
73%
Attól, hogy sok a szegény, attól még ez a pénz nem lesz sok.
dec. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Vidéken jónak számít, ott sokkal olcsóbb az élet. Minden bolt fele annyiért árulja az élelmiszert, mint Budapesten. A rezsi is kevesebb.
dec. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
#24 ez így kijelentve nem igaz! pont a nagyon vidékiek vannak nagyon megszivatva ahol van egy coop kisbolt és kész, és ha akarsz valamit jóval drágábban megveszed mert rákényszerülsz. max kisvárosi viszonylatban működik ahol van egy hiper vagy szupermarket heti akciókkal
dec. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

24


Feel the irony. Hogy kerülne már bármi is fele annyiba? :D

Multiknál nagyjából ugyanabbi kerül minden az egész országban. A legtöbb akció is országos. A kisboltok meg jóval drágábbak, mint a multik.

dec. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mármint a 25-ösnek szólt, a 26-os kommentem.
dec. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!