Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kolléga beszólás lehetett?

Kolléga beszólás lehetett?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm aki valamiért orrol rám és mindig figyelek társaságban hátha beszól. Tegnap kávéztunk és az egyik kolléga mondta h full feketébe jött, erre a szóban forgó “utálóm” meg mondta h “Azt mondják a fekete slankít, bár mondjuk te nem is vagy kövér” ezt mondta a másik nőnek. Én mostanság szoktam feketébe jarni de volt egy idő hogy sűrűbben. Itt most csak belemesélem magamnak vagy rám célozhatott? Előtte nem tett rám ilyen megjegyzést, meg ott is ment simán tovább a beszelgetes. Bocsi ha beteges kerdes, én probalom vele tisztázni a nézeteltérést de elég nehéz, így h nem all szoba velem. Idosebb nálam jóval. Meg amúgy se vagyok kövér nem mondta még rám senki.
dec. 6. 09:34
 1/10 A kérdező kommentje:
Így leírva bevallom kicsit hülyének érzem magam, mert nagyon úgy néz ki csak bemeséltem magamnak..😅
dec. 6. 09:34
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Váó.
dec. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A "ha nincs probléma, csináljunk" újabb részét olvashattuk
dec. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

Ez van, ha túl sok nő dolgozik egy helyen.


U.I: mindegyik nő ismerősöm is megerősítette, hogy 100% toxikus légkör van, ahol 3 vagy annál több nő dolgozik egy csapatban.

dec. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Van baj, nagyon ugy tunik, h valaki paranoias...


Sztem -a fentiek alapjan- eszebe sem jutottal, mikor ezt mondta...🤦🏼‍♀️

dec. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"és mindig figyelek társaságban hátha beszól."

Szerintem ez a mondat elmond mindent. Teljesen átlagos volt, amit mondott, tényleg ezt szokták mondani.

Nem ez volt a kérdés, de nem lenne egyszerűbb, ha csak figyelmen kívül hagynád őt, és nem foglalkoznál vele?

dec. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
És akkor szexista szemétláda, aki nem akar nőket alkalmazni pont ezért...
dec. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, jó hogy leírtad ezt ide, mert visszaolvasva látod, hogy csak bemesélted magadnak. Nem gond ez, van, hogy gondolatban túlpörögjük a dolgokat, de ha megosztod valakivel, vagy akár csak leírod, másképp látod a dolgot.
dec. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

4-es, 7-es: Dolgoztam csak nőkből és később csak férfiakból álló csapatban is, utóbbiban én voltam az egyetlen nő. Én nem láttam semmi különbséget a kettő között, konfliktusok mindenhol vannak, és ez emberfüggő, nem a nemtől függ. Én mindkét helyen jól éreztem magam.


Ez egyszerűen előítélet, hogy ha nők vitáznak egymással, az cicaharc és toxikus, de ha férfiaknak van konfliktusa egymással, akkor az férfias, macsó dolog.

dec. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem igaz, mert a férfiak többnyire kimondják és sokkal hamarabb lezárul, míg a nők magukban fortyognak és kombinálnak évekig egy sérelem után.
dec. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!