Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyógytornász vállalkozók...

Gyógytornász vállalkozók mennyire keresnek jól hazánkban?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin kétféle véleményt olvastam eddig.

Egyik azt írja, hogy egy óra torna több ezer forintba kerül és ezért tuti jól keresnek a gyógytornászok.

Másik oldal azt mondja, hogy egyetem után még rengeteg tanfolyamot kell megcsinálni hogy versenyképes maradjon az ember, amik sok esetben súlyos százezrekbe kerülnek, plusz a marketing, bérleti díjak, adók, stb.


Vajon tényleg jól él egy gyógytornász vállalkozó vagy ugyanolyan az életszínvonala, mint sok más egyéb vállalkozónak?



dec. 7. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én azt az egyet tudom, hogy idős rokonomhoz jár a gyógytornász, 30 perces tornáért kér 4000 Ft-ot.De több alkalommal rajtakaptam a gyógytornászt, hogy csak 15 percet volt ott, a teljes 30 percet meg soha nem tartja meg.Számlát sem ad soha.Ez egy vidéki kisváros.
dec. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha magán gyógytorna helyen vagy, akkor nem te keresel jól, maximum a tulajdonos. A gyt-k kb kapják amennyit szájhúzva nagy nehezen megadnak. Én is gyógytornász vagyok, nem véletlenül nem mentem ilyen helyre, nagyon gáz volt. Több evfolyamtarsam is erről panaszkodik aki magán helyre ment.

Én most egy állami helyen lekopogom, de normálisan keresek.

Aki magánvállalkozóként csinálja szerintem ők keresnek igazán jól, bár sok kiadása lehet a helyet bérelni, fenntartani.

dec. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor él jól, ha övé a terem, ahol dolgozik. Hiába kérnek el a betegtől egy vagyont, annak legtöbbször a töredékét kapja csak a gyógytornász a terem tulajdonosának a zsebébe vándorol a maradék bérleti díj címén. Még aki jól is keres, az sem keres kiemelkedően. A másik, hogy minden ledolgozott óra után jár a pénz, amit tényleg a beteggel kell tölteni. Nem hasonlítható egy olyan vállalkozóhoz, aki mondjuk nyélve üt egy jó kis bizniszt és akkor X ideig dől a lé.
dec. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!