Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Minek van kérelem az időbeoszt...

Minek van kérelem az időbeosztásra, ha sosem úgy kapom?

Figyelt kérdés
Bejelöltem magamnak, hogyan szeretném a munkaidőt a következő hétre. Persze, van, hogy nem lehet feltétlen úgy, ahogy én szeretném, azt elfogadom, de erős túlzásnak érzem, hogy pl: 8-16, aztán többször is beírnak 11-19-ig, míg az egyik napomra éjszakába nyúlóan. Egy másik napra pedig pihenőnap helyett szabadságot írtak be. Ennek így mi értelme van? Mert ha mondjuk 9-17-ig lenne, azzal sem lenne gondom, de az, hogy amit reggeltől délutánnak jelölök és éjszakába nyúlik, az qrvára nem tetszik. Egyszer kipróbáltam, alig bírtam. Ha meg nagyobb intervallumot jelölök be, pl 12 órában bármikor jó lenne, betesznek 12 órázni, nem nyolcat. Így minek van az egész?
dec. 12. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

A szabadságod egy részéről a munkaadód dönt, mikor veszed ki.

A többiről kérdezd azt, aki a beosztásokban dönt.

dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ev vegeig ki kell nalunk is irní a szabikaz akkor is ha dolgozunk es akkor kivesszuk jövőre csak papiron már ez évben kiírták.

Valoszinu ezert dobálják a szabadnapodra vagy pihenőnapra.


Amugy keress olyan munkát ami nem többmüszakos es kesz.

dec. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!