Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fegyveres biztonsági őr lehet nő?

Fegyveres biztonsági őr lehet nő?

Figyelt kérdés

Igen lehet.

Viszont érdekelne mi erről a véleményetek


dec. 13. 23:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Mért ne lehetne?
dec. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
37%
ha jól néz ki direkt elkövetnék valamit
dec. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne lehetne?
dec. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Persze, hogy lehet. Egy nő is el tudja sajátítani az ehhez szükséges képességeket. Azt meg már rég bebizonyították, hogy a testméretek nem döntőek egy harcban. A technika számít és nem az erő.
dec. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Minap egy kis kertitörpe méretű palinak segítettem egy parkolóban, mert besz.rt az autója. Mondta, hogy biztonsági őr....próbáltam nem elröhögni magam.


De ismertem biztonsági őr csajszit is, kis törékeny alak, de olyan fellépése volt, hogy megállít bárkit. Ha meg még egy 357 is van az oldalán, extra erő.

dec. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
22%

"De ismertem biztonsági őr csajszit is, kis törékeny alak, de olyan fellépése volt, hogy megállít bárkit."


engem is megállíthatna

dec. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

En rendőrt láttam ilyet.

Volt a társasházban 1 190 es agressziv állat aki neki ment a nőjének rendőrt hívtak ki.

Erre kijött vmi 150 centis rendorlany meg egy 20 eves pehelybajszos fiu es rendőrként intezkedtek.

Azt a szotut látni hogy nyikhaj talán tanuló? Rendőr intézkedik egy 190 es nőverővel szemben.

Ránézésre latszot hogy a pali egy legyintéssel tudná mindkettőt agyonverni es csak azért nem teszi mert rendőrök.es nem akart zűrt.

dec. 14. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a vèlemènyem? Az hogy lehet, de nem szokott lenni. Kevès a fizu, ès egèsz nap állnia kell. Sima portás melóval jobban jár. Boltokba, bankokba ezèrt vannak csak dagadt 90 èves papák (sose láttam mèg fiatal fegyveres őrt fèrfiban sem). Nekik nyugdíj mellett még elmegy, és megszokták már az állást is.
dec. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet, de minek.
dec. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, pl egyik Sparban volt egy alacsonyabb nő a biztonsági őr. Egyszer volt ott két részeg, akik óbégatva szedték szét az üzletet, ez a biztonságiőrnő pedig teljesen hatékonyan kirakta egyedül mindkettőt. Azok meg az utcáról ordítoztak neki egy ideig, de inkább továbbálltak végül. Szóval jól csinálta a dolgát szerintem.
dec. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!