Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vidéki honvédségtől leszerelt...

Vidéki honvédségtől leszerelt parasztgyerekként új munkahelyem lett a fővárosban, ahol az ilyen belpesti alter fiatalokkal vagyok körbevéve, akik kinéznek engem, így nem igazán érzem jól magam köztük. Mit lehetne tenni ilyen szituban? Lépni máshová?

Figyelt kérdés
Szerintem túl konzervatív lehetek nekik, meg hát előző melóm miatt sem vagyok egy vászontáskás bölcsészalkat :)
dec. 20. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Nem kötelező neked mindenkinek megfelelned!

"Napi poénokra" nem mozdulsz, - mire azok a tartósabb időn keresztül el nem ért hatás okán elmaradnak idővel.

Nem kell ellenségeskedni feleslegesen, - elvégzed a napi szinten munkával összefüggően adódó feladataidat, aztán "Ágyesz-búgyesz"!

dec. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

2-es neked ártottam valamit esetleg? hogy leállsz ismeretlenül személyeskedni?

3-mas nem ilyen beszólogatós alapon megy, hanem ezt érzi az ember, a viselkedésükön, meg a beszédjükön érzi az ilyen kinézést.

dec. 20. 22:25
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Ha nagyon nem érzed jól magad, lépj, de biztos hogy erről van szó? Nem lehet hogy csak némely esetben nem tudnak veled mit kezdeni?


Nálam az utóbbi szokott lenni, pedig "csak" budai vagyok. 😂

dec. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

3, na igen, ezeknek van hogy Buda is vidék.

Kérdező, dolgozz keményen, előbb-utóbb megjön az a respekt. Hátha lesz még olyan kollégád is, aki hozzád hasonlóan kilóg a sorból.

Egyébként ez milyen munkahely lehet? Munkahelyeim 70%-a budapesti volt, de szinte mindenki valami faluból jött, csak nagybetűs pestinek képzelte magát, mert valami kültelki metrómegállótól 30 percre bérelt egy lyukat.

Valódi budapesti mint a fehér holló, azokkal viszont épp hogy jól ki lehetett jönni.

Igaz, én sem vagyok igazi vidéki, másik városból származom, aztán Dél-Budán laktam. Tipikus "nem lehet vele mit kezdeni" eset voltam én is. Jó pár évig, aztán lassan megtaláltam a helyeimet.

dec. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4es eléggé jól látod :) van is egy dél-alföldipapucs aki erővel magyarázta nekem hogy miként vannak ők értelmiségiek és a budapesti élet és túlartikulált beszéd. Ilyen ossza az észt. Meg persze akik jönnek a feminista meg környeztet tudatos meg legyen a zöld legális mert az milyen egészséges, hunglish szleng. az ilyenek távol állnak tőlem.
dec. 21. 12:49
 6/6 anonim ***** válasza:
33%

Máshol mi a garancia, hogy nem ilyenek lesznek? Az is lehet hogy mèg rosszabb lesz. Bunkók mindenhol vannak.

Jó a fizu? A munka tetszik? Ezek a lènyeges dolgok szerintem. Nem haverkodni kell bejárni, hanem a pènzèrt. Tanulj meg jópofizni,megjátszani magad egy kicsit ès könnyebb dolgod lesz.

Nem kell "előadni magad", a túlintelligens monológjaikkal egyetèrteni/ellenèrvelni. Le kell szarni. Meghallgatod, ahamm, ès csinálod a dolgodat.

Èn pl fideszes, vèranyás közegben vagyok fidesz ellenes gyerekmenteskènt. A fizu jó, dolgozni alig kell, így mosolyogva elhallgatom őket.

dec. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!