Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » TAJ kártyámat érvénytelenített...

TAJ kártyámat érvénytelenítette a NEAK vállalhatok munkát így is, vagy TAJ kártya nélkül nem is foglalkoztathatnak?

Figyelt kérdés

dec. 25. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
0% c g i e
dec. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
0%
dec. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
0% adj
dec. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

Miért érvénytelenítette? Így nem kapsz orvosi ellátást?

Sürgősen új munkahely, és váltsd ki.

dec. 25. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Fizesd be a tb tartozásodat. Nem kevés lehet, ha már érvénytelenítettek is. Jó hosszú menet lesz, meg sok pénz, akár több százezer forint is mire újra jogosult lehetsz ellátásra.

Szégyen ez az ország...

dec. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszoljatok!
febr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Felhívtam a 1818-at és az egészségbiztosítót többször is, az egyik ügyfélszolgáltatos azt mondta, vállalhatok munkát, a másik azt, hogy nem.


Nekem kék színű, külföldön volt biztosításom, két hete jelentettem be online, hogy már nincs külföldön biztosításom, viszont megyek üzemorvoshoz kedden, jó kérdés, kell-e fizetnem, meg hogy üzemorvos után munkaszerződést írhatok-e alá kék színű TAJ-jal, erről tud esetleg valaki valamit?

febr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Írd majd meg a tapasztalataidat légyszi!

EU-s országban dolgoztál? Előtte bejelentetted itthon, hogy külföldre mész dolgozni és ott fizeted a TB-t?

febr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Igen, EU-sban. Már külföldön dolgoztam, amikor bejelentettem, de igen, most akarom visszaaktiválni, a folyamat elindult, de a munkaszerződés és az üzemorvos kedden lesz... remélem alá tudom írni, és nem kerül pénzbe az üzemorvos sem (úgy tudom, a cég fizeti ezeket, nem TB-alapú).


Szerintem te biztosan dolgozhatsz, de majd fizesd be a tartozást vagy beszélj velük (ha nincs pénzed vagy sok a tartozás), nehogy a fizetésedet tiltsák le vagy valami.


Megírom majd kedden, ha te korábban tudsz valamit, te is. Holnap megpróbálok kormányablakba is érdeklődni, hogy hogy van ez.

febr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű melót vállalsz, hogy üzemorvoshoz kell menned?
febr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!