Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkavállalók kb. hány %-a...

A munkavállalók kb. hány %-a van szabadságon karácsony és újév között országosan?

Figyelt kérdés
dec. 28. 11:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Kereskedelemben vagyok még, nálunk szóba sem jöhet. Szolgálunk.

Tanárok, hivatalnokok, termelők, gyárak talán, nyomdák. Szerintem ilyen helyen dolgozók vannak szabadságon. Amik nem szolgáltatással és nem közvetlenül más emberekből élnek.

dec. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon sok cég ilyenkor leáll..

De nyilván bizonyos szektorok nem:

-legtöbb nagykereskedés

-élelmiszeripar

-nagyobb szaküzletek..


De én olyan 40% körül megkockáztatnám, hogy szabadságon vannak.

dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szolgáltató egységnél dolgozok. Van sok multi partnerünk és kisebb cégek is. Én általában úgy látom hogy sok kis cég nyitva tart, de a multik nagy része már karácsony előtti héten is leáll akár a termeléssel, két ünnep között egyáltalán nincsenek benn, és sok helyen január első hete is leállás. Ilyen szempontból szeretem ezt az időszakot, mert két ünnep között bár tudnánk dolgozni, de leállunk a nagy partnereinkkel együtt. :) Első héten is csak annyi munkánk van hogy iratokat rendezünk, pár kicsi megrendelés befut, de általában laza.
dec. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Ausztriában nekem kiadták a bennmaradt napjaimat ünnepek előtt csak január 2. hetében kezdek. Plusz jön a 13. 14. havi pénz is :D
dec. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg irigyellek, utolsó. Szeretném én is ennyire nem értelmezni az "országosan" szót és ennek ellenére jól elleni külföldön.
dec. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mátyás király óta nekünk az is belföld :D
dec. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
34,75%-a van szabadságon.
dec. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Oda mehetsz az unión belül ahová akarsz...
dec. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy látom az irodisták 75%-a szabin van. Azért abból a dolgozó emberek közül van bőven....

Nekünk lehetetlen (őrök vagyunk az irodaházban) de mi kevesen vagyunk.

dec. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én is irodista vagyok, rendszeresen szabira jövünk két ünnep közt, de tudom, hogy más munkakörökben ez azért távolról sem működik így. Sőt, irodisták sem mindenhol.

Van erre KSH-kimutatás, mikor mennyien vették ki szabijukat, esetleg szektoronként bontva?

dec. 28. 23:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!