Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Számítógépes adatrögzítő...

Számítógépes adatrögzítő tanfolyam utàn milyen munka?

Figyelt kérdés

Munkanélküli fiatal vagyok jelenleg, most nemrég szereztem egy bizonyítványt számítógépes adatrögzítő tanfolyamról , tanultam adatrögzítést (word, Excel).

Ezzel a tudással illetve papírral milyen állást tudnék keresni?


28 éves férfi



jan. 3. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Semmit. Csak mondjuk úgy 22 évvel ezelőtt még mint papír jelentett valamit. Ma már semmit. Akkor sem volt értéke, csak mint papírnak. 1-el több volt.
jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

1+


Mit szeretnél dolgozni? Milyen elképzelésed van munkailag? Mi az erősséged? Jól bírod a monotonítást, vagy inkább pörgős vagy, sokoldalú vagy vagy csak egy terület az ami érdekel?

jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Ez a papír kb annyit ér mint a használt wc papír. Nesze semmi, fogd meg jól! Nem fognak utánad kapkodni a munkaerőpiacon.


21. században már nem nagyon van szükség "papíros" adatrögzítőkre.

jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

A feleségem évek óta nem tud elhelyezkedni, pedig nem csak ez az egy végzettsége van. Kevés az esély, hogy a csillagok olyan szinten álljanak együtt, hogy találsz ezzel a végzettséggel munkát, normálisak veled a kollégáid, azon belül a főnökeid is és még nem is koplalsz hónap végén.

Ha hallgatsz az jóhiszemű tanácsra, javaslom, tanulj még e mellé még valamit, mert ezrelékekben mérhető az esély arra, hogy ebben a helyzetedben fogsz találni "nyugdíj" előtt valaha is munkát!

jan. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos kérdező ez tényleg egy teljesen haszontalan tanfolyam. Egy 12 éves gyerek aki játszik a számítógépen gyorsabban és pontosabban fog gépelni azzal, hogy a Redditen lóg. Ez a tanfolyam esetleg (ahogy írják) 20 évvel ezelőtt jelenthetett valamit.
jan. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én semmi ilyet nem véeztem csak érettségim van, ugyanennyi idős vagyok, tehát tanultam a suliban wordot excelt, és mindig találtam irodai adminisztrációs munkát (Bp)
jan. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!