Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodistaként mennyi a ténylege...

Irodistaként mennyi a tényleges idő egy nap, amit munkával töltesz?

Figyelt kérdés

Én egy multinál vagyok vidéken, és a napi 8 órából kb 2-3 óra ami tényleges munka. A maradék idő az trécselés a kollegákkal, kávézgatás stb.

Nektek, hogy telik egy nap?



jan. 8. 08:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
HO, napi 30-60 perc.
jan. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen változó. Ha van rendesen munka, akkor 8 órából 7. A többi egy óra netezés. Ha nincs annyi munka, akkor kb. 4 óra. De ilyenkor én hazamegyek.
jan. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb esetben 6 óra körül, de havonta van legalább egy hét, amikor 10-12 óra.
jan. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Heti 5x 7-8 ora a 9böl
jan. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nagyobb mennyiségű munka van 4-6 óra, néha a teljes nyolcórás munkaidő, de ez ritka. Általában 2-4 óra.
jan. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Es mit dolgoztok?
jan. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
en egy 350 ägyas korhäz konyhäjät vezetem a halodo nyugaton. a 4es voltam.
jan. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Home officeban vagyok, így szerencsére max 2 óra a tényleges munkaidőm. Ez nem azt jelenti, hogy lustálkodom, de pont elég ennyi, hogy elvégezzem tisztességesen a feladataimat. Ettől függetlenül a gépem reggeltől délutánig megy, mert muszáj. De közben megtudom csinálni az itthoni teendőket is, főzök ha kell, mosok, kiteregetek, takarítgatok..

30N

jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én egy civil szervezetnél vagyok, adminisztráció, pályázatok kezelése, projekttervezés. (2-es)
jan. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 2-3 óra. A többiben gyakorizok :D
jan. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!