Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pályakezdés nyugdíj közeli...

Pályakezdés nyugdíj közeli korban? Van értelme?

Figyelt kérdés
58 éves nő vagyok. Nyugdíjba csak 65 éves koromban tudok menni. Tehát még 7 évem van. Érettségi + szakma amivel rendelkezem. Váltanék. Nézegetem az érettségire épülő tanfolyamokat. Pl: gyógyszertári aszisztens stb. Viszont egy csomó kétely is felmerül bennem. -A korom! -Az eddigi pályafutásom! Betanított, szak- illetve érettségihez kötött munkát egyaránt végeztem. Ha megszerzem a szükséges szakképesítést vajon el tudok vele helyezkedni ennyi idősen pályakezdőként?

jan. 9. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A tanulásnak mindig van értelme.

A 65 éves korhatár jelenleg elég instabil.

jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tanulni mindig jó.

Viszont én fordítva csinálnám.


Annak kicsi az esélye, hogy palyakezdőkent felvegyelek ennyi idősen. Ezeken a tanfolyamokon nem is adnak annyi tudást sajnos.


Viszont, ha váltani akarsz, akkor keress másik munkát. Jelentkezz. Mondd el, hogy ezzel akarsz foglalkozni és szívesen szerzel hozzá végzettséget is saját költségen.


Ha felvesznek, utána menj suliba!

jan. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Nem! 40 év feletti életkort megélt emberekre nem tekintenek használható munkaerőként a munkáltatók.
jan. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

3

Jól néznénk ki!

jan. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!